Lista ocen Ford Mondeo I (315) - Całokształt

Na liście zabraknie 243 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~broeos
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
naprawde godny polecenia samochod..tani w zakupie i eksploatacji a wygodny i calkiem dynamiczny..super na dlugie wyjazdy i jako bagażowka..niezwykle pakowny..jedyne co mnie w tym aucie denerwuje to odpalanie w wieksze mrozy (ponizej -10) ale przyjdzie lato i bedzie super ;) a w lato jest klima, wiec tylko jezdzic i zyc nie umierac :)
~Marcel
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Samochód niczym nie zachwyca. Silnik słaby i leniwy jak koń zaprzęgowy. Pierwszy silnik padł przy 300000, drugi też już umiera. blachy co rok jest coraz mniej, a zderzaki są z takiego materiału że łamie je pęd powietrza. Każdej zimy mam awarię ABS i przynajmniej raz w roku pada turbina. Ale ma też zalety - cena zakupu i jak na tą cenę jest nawet wygodny.
~Gaffel
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Szukalem auta dobrego, taniego ladnego i z duza mozliwoscia przewozu troche wiekszej ilosci bagarzu. Ford Mondeo kombi jest idealny, dla rodzinki z 2 dzieci mozna zapakowac bagarznik i jechac na Mazury bez problemu i oszczednie. Do prac nadaje sie na start dla mlodego rzemielsnika ktory zmniesci drabine 6kte i nie mla ilosc materialow.
~chokai@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Jestem z niego zadowolony. Na razie przejechałem 6 tys. km, więc to stosunkowo niedużo, ale w porównaniu z poprzednim autem (którym zrobiłem ponad 90 tysięcy) jeździ mi się o niebo lepiej. W zasadzie mógłbym wymienić dwie wady posiadania takiego auta: trudności ze znalezieniem miejsca do parkowania i koszt paliwa przy jeździe po mieście.
~Artur Drops
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Potrzebowałem auta, które będzie maksymalnie duże w środku (mam 193cm wzrostu), i ekonomiczne. Fordzik, zwłaszcza na długich trasach świetnie spełnia oba wymogi. Przestrzeni w ch**. Bagażnik mógłby być większy, ale to tylko sedan. Kombi ma wręcz przepastny. Chyba tylko Volvo mają większe kufry. Tani, wygodny samochód.
~Wąglik
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Ford ma coś w sobie.Długo się zastanawiałem przed kupnem bo wiecie dużo osób mówi - \"Ford g...o wort\" ,ale teraz wiem ,że to kompletna bzdura. Wsiadjąc do tego auta nie czuć takiego chłodu jakie bije od typowego niemca - opel czy vw. Tutaj łatwo i szybko możesz się odnaleść. Polecam osobom szukającym taniego kombiaka.
~Hakenbu
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Auto służyło mi bardzo dobrze. Mocno je eksploatowałem, ale tylko raz mnie zawiodło (dokładnie wczoraj). Kombi jest bardzo pojemne. Samochód gorzej sprawdza sie jako auto rodzinne. Jest trudne do utrzymania w czystości - jest pełno zakamarków pod przednimi fotelami, do których z powodu ciasnoty ciężko dotrzeć.
~mkII wersja NORDIC
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Super autko.Polecam wszystkim.Lecz układ wydechowy nie jest najtrwalszy :( Autko w serii ma dużo "bajerów" 2 poduski ABS wspom + regulacja kier w pionowo i poziomo,elektryka szyb lusterek foteli itp Póki co auto jest bezawaryjne i nie było nic jeszcze robione i wymieniane poza materiałami eksploatacyjnymi
~fishcap@go2.pl
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Padł po 100 tyś termostat/rezystor dmuchawy/klamka od drzwi pasażera z tyłu-sprężyna/zamek w tylnej pokrywie (kombi) "nie odskakuje" i tylko kluczem moge otwierać/. Generalnie OK, ale te padające duperele "bolą"..... Zaparowane szyby to masakra. Tylko klima - inaczej nic nie widać (na początku jazdy) wilgotna porą.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo I
6,8
10,8
11,8
~wzieli@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW
bedzie, tańszego auta z klimą chyba sie nie znajdzie, drogie czesci oryginalne, potrzeba fachowej obsługi serwisowej, dużo zamienników , supertrwałe części (tłumik tylni 250 tyś 7 lat prawie). sztywność nadwozia kiepska (chyba że mój egzemplarz) skrzypi tył i tylna klapa , pękła przednia szyba. Silnik b.dobry