Lista ocen Ford Mondeo II (377) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 691 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~matias5grzywi
Hatchback 2.5 ST 200 205KM 151kW
wedlug mnie auto naprawde warte swojej ceny! Gdy przed kupnem podjechalem do stacji diagnostycznej facet powiedzial ze to auto warte jest 4 tysiace, tak ale zwykle mondeo a to jest ST200 i jest warte duzo wiecej ;) naprawde warte swojej ceny na chwile obecna w granicach 10tys. i za te pieniadze mamy auto wygodne z duzym zapasem mocy - sportowa limuzyna za male pieniadze
~Ramirez87
Hatchback 2.0 i 130KM 96kW
Jakość wykonania niestety niska. Plastikowe materiały lubią trzeszczeć, zarówno na desce, jak i w okolicy foteli. Przy skórzanych obiciach jazda takim kilkunastoletnim samochodem może irytować (natomiast sama skóra bardzo wytrzymała). Blachy lubią w Fordach rdzewieć, w szczególności przy nadkolach, na progach i w dolnej okolicy drzwi. Przednie lampy z wiekiem żółkną.
~viwaro
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Gdybym wiedział ..... kupiłbym Poloneza. Za 5 tyś zł. nie kupisz nic dobrze wyposażonego, ale warto się zastanowić czy te pieniądze są warte tych nerwów. Może komuś uda się kupić dobry egzemplarz wtedy warto, a jeżeli ktoś wydaje jedyne pieniądze na ten pojazd to dobrze jakby miał w razie"w" drugie tyle na nieoczekiwane naprawy. Samo holowanie kosztuje dużo..
~Ziggy
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Samochód bardzo tani w zakupie - ale niestety drogi w utrzymaniu. Obecnie nie stać mnie na zakup innego samochodu więc męczę się z tym. Z perspektywy czasu to należało go zostawić w rowie po pierwszej awarii. Ponieważ mam Autocasco - cały czas mam nadzieję że ktoś go ukradnie - ale gdzie tam. Takiego bubla trudno się pozbyć. Ceny oryginalnych części - lepiej nie pisać.
~buberek
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Cena dobra porownujac np. vectre B ktora zreszta chciałem kupic . w oplu nawet bez awari mechanicznej wydałbym na naprawy blacharki drugie tyle , a mondeo ma fabryczna cienka konserwacje podwozia ,ma prawie 12 lat a rdzy nie znajde nawet z lupa.za ta kase nie znajdziemy tak komfortowego i nieazłego w sumie autka.
~Kuba, koobu@poczta.fm
Sedan 1.8 16V 115KM 85kW
Doskonały stosunek jakości do ceny wynika stąd, że pierwszej generacji Mondeo (1993-95) można kupić z pełnym wyposażeniem do 14 tys., a drugiej generacji (1995-2001) również z pełną opcją do 25 tys. Jakośc wykończenia i blachy jest naprawdę wysoka, to samochód, który umiejętnie eksploatowany będzie służył długie lata.
~bachmanz
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Generalnie nieźle. Auto reprezentacyjne, z automatem i 2-litrowym motorkiem, po raz pierwszy rejestrowane w połowie 1997 w okolicach 25 tys. zł to rzadkość. Porównywalej klasy auta w tym roczniku osiągają często znacznie powyżej 30 tys., często przy niższej jakości. (Mazda 626, Honda Accord, Opel Vectra itp.)
~Janek P
Kombi 2.5 i 24V 170KM 125kW
zaplacilem za niego dwa razy wiecej niz cena rynkowa, ale warto zaplacic wiecej za zadbane auto z papierami niz zajechanego strucla z Niemiec, moj ma przebieg 300 tysiecy a wyglada o niebo lepiej od wszystkich innych perelek , ktore maja na liczniku 140 tys a w rzeczywistosci trzy razy wiecej
~Skati
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
za naprawdę niewielkie pieniądze stajemy się właścicielami dużego i naprawdę dobrego samochodu. ja za swój w bardzo dobrym stanie dałem 6.700 zł za 97 rocznik. samochod jest tańszy od opla vectry przy czym moim zdaniem jest lepszy. tańsze są chyba tylko koreańce. minusem są trochę drogie części.
~TOMEK:)
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Ceny tych aut w tej chwili są naprawdę niskie, a komfort jak przystało na auto o korzeniach amerykańskich duży. Model z el. szybami, lusterkami, fotelami, podgrzewaną przednią szybą, 2xpp i welurem znaleśc nie ciężko. Trochę trzeba poszukać modelu z klimą, ale dla chcącego nic trudnego:)