Lista ocen Ford Mondeo II (377) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 691 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~P. Prałat
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
76 tys kosztował wersja ghia 2,5 do roku 2005 do września uzbierałem na rachunkach za naprawy i wymiany eksploatacyjne w serwisie forda a potem w autoserw-shell 34 tys pln !!! a wtej chwili auto od 6 ciu mc nie jest serwisowane poza olejami i wymaga wkładu około 8-9 tys. Może ktoś chce kupić?
~ChuckJack
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Zapłaciłem rozsądne pieniądze, za auto które woziło dzieci do szkoły i z powrotem (jest zadbane i serwisowane na bierząco na orginałach forda) Jedyne co jest do zrobienia to lewy tylni błotnik, ale to nie z winy samochodu tylko chałturnika który go naprawiał po małej stłuczce.
~marek
Kombi 2.0 i 130KM 96kW
tani wygodny dobrze wyposażony przestronny dobrze się prowadzi niedrogie części, więcej będę wiedział za rok jak nim więcej pojeżdżę. następny jaki mam zamiar testować to jakiś francuz :) peugeot 406 kombi albo renault scenic, z tym że raczj benzynie bo do diesli nie mam przekonania.
~misio31pl@interia.pl
Kombi 2.0 i 130KM 96kW
i tu jest klu całej sprawy, auto kupiłem świeżo sprowadzone z Niemiec za 5900PLN z uszkodzoną tylną klapą i lekko draśniętą maską z przodu (pewnie auto po \"kanapce\"), po opłatach i rejestracji wyszło 7200PLN udokumentowny przebieg 123000 km, no niech ktoś mi zaoferuje lepszą opcję!
~Kamillos86
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
Za auto dałem 17tys. Niewiele dołożylem. Trafiłem na zadbany egzemplarz z małym przebiegiem. Myśle, że trudno wtedy było znaleźć coś lepszego w tej cenie zwłaszcza jak chce się kupić auto z zacięciem sportowym o nieprzeciętnej przestronności wyróżniające sie na polskich drogach.
~Marek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
10tys zł w 09-2007 za auto 1996 z wyposażeniem klima, podgrzewana szyba przednia, podgrzewane fotele z przebiegiem (pewnym) 163tys i sekwencyjną instalacją gazową. Gdzie bez problemu mogą jechać na wakacje 4 osoby z dużym bagażem w ogromnym bagażniku? Warto! Polecam
~Bolek_kapitalista
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
W tej cenie w momencie kupna bogate wyposażenie, wymiary kombi (rozkładam siedzenia i mogę spać w tyle - 188 cm wzrostu), praktyczność - bez konkurencji (przymierzałem się do Passata, ale jak mi wyliczyli za super dodatki typu klima, el.szyby, to podziękowałem).
~krisswr@o2.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
bardzo tanie auto jak za taką jakość ja zapłaciłem za autko 6000 zł +opłaty do 2000 zł a jest z pełnym wypasem pełna elektryka szyby 4, lusterka, fotel kierowcy,klimatyzacja abs,kontrola trakcji,dwie poduszki,wpomaganie i piękny welur koloru beżowego w stanie idealnym
~Paszczak22
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Nie wyobrażam sobie lepszego samochodu za 3600zł. Jeżdżę nim dwa lata i tylko wymieniam opony, olej, filtry i świece, a i też nie zawsze regularnie, ale tan samochód nie jest wymagający. Gdyby nie korozja nie myślałbym o zmianie na nowszy.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo II
7,6
9,5
11,5
~Franek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
auto z tego roku z przebiegiem ponizej 300 tys kupiłem za 4,5 tys zł opłacało się !!! i polecam wszystkim ( hehe klima była zasyfiała ale 220 zł i wszystko zrobione a podobno wg mechanika nie była używana przez min 5 lat wiec turbina jest ok:))