Lista ocen Ford Mondeo II (390) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 678 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~therunner@o2.pl
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Tu nie ma na co narzekać. Jak się wymienia na czas płyny, olej, paski to auto nas nigdy nie zawiedzie. Raz pękł mi pasek rozrządu ale to moja wina
~Sylwek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
rozczelnienie intercoolera, pęknięcie ORYGINALNEGO paska rozrządu 30 tys km po jego wymianie :>, nierówna praca silnika, awarie osprzętu silnika :(
~Jodła
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
po 10 latach klima padła, koszt naprawy prawie 1000 zł (cewka, pasek, sprzęgło, koło wieloklinowe), sprzęgło się skończyło 800 zł, reszta to normalka
~tomkar
Kombi 2.0 i 130KM 96kW
Oprócz awarii klimy - odpukać - nic się nie dzieje. Wymianie podlegają tylko materiały eksploatacyjne i te, które normalnie się zużywają.
~Dagmara
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Po prostu polecam te auto. Tanie w zakupie, wygodne, nieawaryjne, zero rdzy. O wiele wygodniejszy i ładniejszy (zwłaszcza w środku) niż vw.
~trojmiasto
Sedan 2.0 i 130KM 96kW
oprocz regularnych przegladow serwisowych, wymiany klockow itd, koncowki drazka - normalne zuzycie i eksploatacja - zadnych powaznych usterek
~Chryso
Sedan 1.8 TD 90KM 66kW
Małe ogniska korozji ranty nadkoli tylnych - no coz morski klimat dawal sie we znaki. Poprzednio mialem citroena i mimo kilkunastu lat zero ! korozji
~zwn@adres.pl
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
Zauwazylem slabe zabezpieczenie podwozia, ale z tym mozna chyba sobie poradzic? Są chyba jeszcze jakies warsztaty parajace sie czyms takim?
~simon_the_rzeznik@wp.pl
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
przebieg 30000 wymieniono: maglownica, lozyska w 3 kolach, amortyzator, sworzen wahacza, pompa hamulcowa wraz z servem, tarcze hamulcowe, oraz skrzynia biegow
~Stanisław Sokołowski
Kombi 2.0 i 130KM 96kW
Wypalony zawór na 3 cylindrze w aucie który nie widział nigdy LPG na oczy. Dziwna sprawa. No a cena za remont głowicy nie zachwyca