Lista ocen Ford Mondeo III Kombi (495)

~padre
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Jako całokształt autko oceniam bardzo pozytywnie, mimo kilku mankamentów (dla mnie to drobnostki). Jak ktoś nie uważa się za nie wiadomo jakiego burżuja i nie zalży mu na lansowaniu się nie wiadomo jakimi autkami, to na pewno będzie zadowolony z samochodu. jest to prosty, niezawodny samochód, wygodny, przestrzenny, idealny dla całej rodziny :)
~UKey
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
W Polsce MK3 jest na sprzedaż dużo - sęk w tym żeby trafić perełkę w bardzo dobrym stanie. Następne będzie MK3 z końcowych lat produkcji.
~Piotr G. Sader
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Samochód oceniam pozytywnie, warty polecenia szczególnie jako alternatywa dla dużo droższego VW Passata. Mondeo MK3 TDCI posiada swoje wady ( jak każdy samochód),jednak podczas mojej przygody z tym samochodem nie miałem z nim większych problemów.Ciekawa stylistyka nadwozia mimo,że została wprowadzona do produkcji w 2000 roku w dalszym ciągu jest interesująca a w połączeniu z świetnymi według mnie własnościami trakcyjnymi pozwoli zadowolić...
~szakul80@interia.pl
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Auto całkiem godne polecenia,pod warunkiem że nie trafimy na bardzo wyjechany.Przestronne, pakowne ,szybkie , niedrogie w zakupie.
~Paweł W...
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
ogólnie dobrze ale czy kupiłm bym jeszcze raz - nie wiem, zastanowiłbym się czy diesla bo raczej nie jest opłacalne jak ktoś robi ok 20 - 25 tys km rocznie, zakup droższy i uytrzymanie diesla jak cos walnie to w tys zł.no i w 99% diesle za granicą sa zajeżdzone i do nas sprzedawane, bezyniaka można kupić mniej skatowanego,
~Pawel
Kombi 1.8 16V 125KM 92kW
Bardzo przyzwoicie wykonany samochod, komfortowy z bardzo przestronnym i funkcjonalnym wnetrzem. Doskonale wlasciwosci jezdne. A wzystko to za rozsadna cene. Do tego Mondeo nie jest az tak drogi w utrzymaniu. Jak dla mnie jest to samochod ktorego szukalem :) Mondeo znaczy \"swiat\".
~sylsam@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Jakość, w porównaniu do samochodów japońskich, to zupełnie inna epoka produkcji aut. Japońce górą, choć są \"skrojone\" na Azjatę, a nie na rosłego Polaka.
~kitustrak
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Podsumowując - jeśli chodzi o rozwiązania techniczne i stylizacyjne, ergonomię i wszytko to co sprawia,że podróżuje się komfortowo, sprawnie i bezpiecznie nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Co do awaryjności trudno mi to jeszcze oceniać - na razie jest dobrze. Jeśli ta tendencja utrzyma się przez kolejne 6-8 miesięcy (przy tym przebiegu może być trudno) będę w 100% z tego samochodu zadowolony. A w tej chwili gorąco polecam.
~Klarek
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Lubię zmieniać i testować auta. Trafiło i przypadkiem na Mondeo III. Ku mojemu zdziwieniu auto mnie zaskoczyło swoim komfortem a jeździłem też dużymi limuzynami.Myślałem,że pojeżdżę ok roku a już prawie stuknie dwa lata bo naprawdę dobrze mi się nim jeździ. Drugie auto w rodzinie , którym jeździ żona to Toyota Avensis 2003 r 2.0 benz. i powiem ,że Ford jest wygodniejszy,cichszy,szybszy i lepiej wyposażony (GHIA) Trasy 500-600 km w Fordzie mój...

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Sławek
Kombi 1.8 16V 125KM 92kW
Świetny samochód za taką cenę, 24.000 zł za model po liftingu z 2004 roku zadbany i niezużyty, bardzo wygodny i przestronny, niezawodny silnik bo z łańcuchem, cichy i przyjemny w prowadzeniu, mimo że to wielkie rodzinne kombi, polecam, chyba że ktoś ma ochotę przepłacić 10 tysięcy za konkurenta z Europy czy nawet 15 tys z Japonii za porównywalny model - chyba nie są warte aż takich pieniędzy, na fordy narzekają ci którzy ich nigdy nie mieli i...
Ford Mondeo III Kombi