Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW 2001-2007 (67)

~Andrzej
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Słyszałem opinie że Mondeo to wół roboczy ale nie spodziewałem się po nim zbyt wiele. Kupiłem go ze względu na dobre wyposażenie i młody rocznik za dobre pieniądze. Służy mi jako samochód służbowy dla pracowników, wozi dużo towaru i jest mocno eksploatowany. Czasem korzystam z niego do wyjazdów z rodziną dlatego oceniam go pod szerszym kątem. Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony, samochody te kręcą duże przebiegi i często mają przekręcane...
~fiku_miku
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Naprawdę Fajny wóz który oprócz tego że sprawia dużo frajdy z jazdy to jeszcze zadowala wszystkich pasażerów bo jest cichy, duży i wygodny a mało tego mimo lat które minęły od premiery nadal powoduje uśmiech na twarzy właściciela (szczególnie srebrny z przyciemnianymi szybami na 17\" feldze :P. Polecam dla rodziny 2+2 i 2+3 również.
~rafikr15@interia,pl
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Oceniam go na 4z dużym+.Pilnować przeglądów filtr paliwa co 10000 no ipaliwo dobrej jakości.Co do dwumasy moja ma 200005 tyś inic się nie kołacze .Samochód stworzony do pokonywania długich tras.Komfort jazdy powinien zadowolić większość kierowćow.Ceny części umiarkowane,z czystym sumieniem polecam kupno tego samochodu.
~mondziarz
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Duży i wygodny samochód za naprawdę bardzo rozsądne pieniądze. W dodatku świetnie się prowadzi. Samochód idealny dla tych którzy szukają auta rodzinnego albo czegoś do jeżdżenia w długie trasy.
~lemmy
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Generalnie bardzo dobre auto, na pewne niedociągnięcia ale ciężko znaleźć drugie tak wygodne auto w podobnej cenie. Autko od nowości stoi pod chmurka i nie widać na nim rdzy. Egzemplarze z pierwszych lat produkcji miały poważne problemy z korozją jednak z czasem Ford odrobił zadanie domowe i nie ma z tym problemów. Nie żałuję zakupu
~pawel pik
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
witam tych ktorzy zastanawiaja sie nad kupnem auta,swoje auto kupilem z przebiegiem 280tys km, z padnietym kolem dwumasowym z ktorym jezdze do dzis, przyjechalismy po forda audi a4 tdi 110km afn, kultura pozostawia duzo do zyczenia oczywiscie audi, w przyspieszeniu tez o dziwo audi w tyle, spalanie porownywalne (Silnik)
~diaz2
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Autko świetne dla rodziny z dziećmi ,pojemny bagażnik, wygodny wewnątrz . Na tylnej kanapie dwa foteliki dziecięce wchodzą bez problemu i jeszcze teściową by upchał :) . Z przodu wygodnie i przestronnie , bardzo dobra regulacja siedziska i kierownicy nawet jak dla mnie 190 cm wzrostu i 107 kg wagi:).Mimo iż autko ma tylko 115 KM (jak na silnik CR mógłby mieć lepsza kulturę pracy) posiada ono wystarczającą dynamikę aby sprawnie i szybko się...
~Gero
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Super auto za rozsądne pieniądze. Trwałe i nieawaryjne, przy tym wygodne i bezpieczne. Gdy przy przebiegu 303.000km człowiek robił mi przegląd był w szoku że auto jest w tak znakomitym stanie. Jeśli się o nie dba, serwisuje regularnie i na bieżąco reaguje na rzadkie dolegliwości to na pewno odpłaci się bezproblemowym użytkowniem. Oczywiście trzeba być pewnym, że egzemplarz który się posiada nie jest posklejany z kilku. Auto sprzedałem ponad...
~ice
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Chyba nie ma rynku lepszego diesla w takiej cenie i takich parametrach oraz osiągach. Mój następny zakup Mondeo IV ;-)
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
7,3
~Przemo
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Nie ma co narzekać. Szczerze mówiąc to jestem zadowolony z silniczka i jego elastyczności. Te 115km naprawdę daje radę, a na naszych drogach nie ma co szaleć, zwłaszcza, że na drodze coraz częściej spotkać można \"kolegów\". (Silnik)
Ford Mondeo III Kombi