Lista ocen Ford Mondeo III Sedan (232) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 417 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Super auto
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
To jest klasa sama w sobie tak jak stare powiedzenie mówi "bania spanie licheń" po prostu poezja jak ktoś chce komara uciąć podczas jazdy A zona prowadZi polecam tył, po prostu nie będziecie chcieli wyjść. Uważałem że passat to bardzo wygodne auto z tyłu ale dopiero mondeo ma tą wygodę. Miejsca domu w każdym kierunku ( autem jeździ codziennie 5 osób do pracy na odcinku 100, Wodzisław-Czechowice)
~badvit
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
Przestrzenią wewnątrz można się dzielić ze współpodróżującym i jeszcze zostanie, jest bardzo dużo miejsca, kierowca czuje się jak pilot Boeinga z mnóstwem przestrzeni wokół i dostęnymi w zasięgu ręki funkcjami. Często żałuję, że nie mogę usiąść z tyłu i rozkoszować się podróżą jako pasażer. Tylna kanapa jest tak wielka jak w domu, wystarczy tylko włączyć telewizor.
~Kamilos01
Sedan 2.0 145KM 107kW
Tu naprawdę jest bajka. Mogę rozsiąść się wygodnie z przodu, a z tyłu nadal jest bardzo dużo miejsca na nogi. Jeździliśmy w trasy w 5 osób i nikt nie narzekał na brak miejsca. Welurowa tapicerka sprawia, że auto jest naprawdę wygodne. Bagażnik też jest bardzo pojemny, ale mały otwór załadunkowy przekreśla możliwość przewożenia dużych przedmiotów.
~thomasbk@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Tu tak jak w przypadku podstawowej wersji MONDEO MKIII jest naprawdę sporo miejsca zarówno dla pasażerów jak i dla kierowcy. Dodatkowo bogatsze wersje w tym i ST posiadają oświetleni oddzielne z tyłu oraz w tylnej kanapie praktyczny podłokietnik. Dla podróżujących z tłu dwóch pasażerów jest to rozwiązanie bardzo praktyczne.
~granaux
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
dla pasżerów bez uwag- pełny komfort. Mam pełną elektryczną regulację fotela kierowcy i wydaje się (opinie potwierdzone na forum użytkowników i poprzednie doświadczenie z Mondeo bez tego bajeru), że zakres regulacji jest nieco mniejszy. Mam 186 cm wzrostu i wydaje się, że mogłoby być nieco więcej miejsca na nogi.
~Król Julian
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
jako kierowca jestem jak najbardziej zadowolony, siedziałem w swoim samochodzie jako pasażer przez jakieś 60 kilometrów i potrafiłem czerpać radość z jazdy, jeśli chodzi o tylną kanapę to zdarza się jeździć z trójką pasażerów i nie słyszałem jeszcze, żeby jakoś specjalnie narzekali na brak miejsca.
~łukaszz
Sedan 2.0 TDCI 115KM 85kW
Miejsca nie brakuje. Mam 190 cm wzrostu i jak dla mnie ten samochód jest idealny. Dobranie idealnej pozycji za kierownicą dla mnie nie stanowi problemu i nawet wtedy za fotelem kierowcy jest zanadto. z tyłu trzy dorosłe osoby mają dosyć miejsca nawet na dłuższą podróż, a i z bagażem nie będzie problemu.
~Andy / vulpecula@wywalto.wp.pl
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
sporo miejsca s przodu, z tyłu to az za dużo. Po złożeniu siedzeń i nadmuchaniu dwuosobowego materaca spanie extra klasa - ja , zona plus, male dziecko :)) Trzeba tylko pamietac o wentylacji albo uchuleniu nieco okienek, bo czlowiek wydziela niesamowicie dużo wilgoci podczas snu | :))
~zawi
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Przestrzeń w tym aucie jest wystarczająca albo nawet za duża. W każdym razie mam 178 cm i 86 kg i nie zauważyłem aby brakło mi miejsca. Siedząc z tyłu też było ok. Nie dotarły do mnie żadne skargi co do miejsca w aucie od pasażerów. Myślę, że można przyjąć, że miejsca jest opór.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Sedan
7,3
12,2
~figurski.jerzy@gmail.com
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Kierowca może czuć się osaczony. korzystanie ze schowka po prawej stronie kierowcy w podłokietniku przeszkadza w prowadzeniu samochodu. pasażer nie może wykonywać żadnych czynności przy radiu (szukanie stacji itp. gdyż to przeszkadza przy zmianach biegów.
Ford Mondeo III Sedan