Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback (187) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 87 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Z Anglii
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Nie mogę się do tego elementu również przyczepić. Pali tyle ile powinno na tak duże i wygodne auto, ale odrobinę więcej niż poprzednik MK3 (około 0.5l),dlatego tylko 4.
~robur
Hatchback 1.6 Duratec 120KM 88kW
absolutnie zadowalająco to wielki wóz spalanie w umiarkowanym mieście na poziomie 8.2 to rewelacja.świadomie nie chciałem 2.0 i turbo benzyny, spalanie skacze o 2l
~JK
Hatchback 2.0 Duratec Flexifuel 145KM 107kW
Samochód przy swojej masie i pojemności spala około 8,7 litra na 100 km (przy spokojnej jździe mieszanej). Zawsze może być lepiej, ale takiego zużycia się spodziewałem.
~JJ
Hatchback 1.6 Duratec 120KM 88kW
Kupując ten samochód liczyłem się ze spalaniem ok.10l. Rzeczywistość to ok. 8,5-9,0l w cyklu miejskim (dojazdy niekiedy po 1,5 km do 10km i kilka godzin postoju -nieźle)
~Mondeo_user
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
nie wiem jak z ekonomicznością bo samochód ma za mało kilometrów na liczniku, ale w trasie spalał 7 przy dynamicznej jeździe, miasto to około 8,5. Jak dla mnie ok.
~stanek141@wp.pl
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
no i tu sie pojawia problem, miasto 9,5 litra chyba troche za duzo, w trasi przy predkosci 120 - 170 wuszło 7,2 mysle ze całkiem niezle, w sunie auto jest tej samej wagi co bmw 5
~tomaszsuch@o2.pl
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
O cenach przeglądów i serwisu jeszcze za wcześniej na moją wypowiedz. Odnośnie spalania to po 3000km (połowa miasto, połowa A4) średnia wyszła 7.7 przy jeździe agresywnej.
~Arva
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Tu jestem zaskoczony. około 1000 km w miescie (średni tankuję 64-66 litrów) bez wysiłku 1200 km na trasie, ale zaznaczam ze mam dość spokojną noge, tylko BP Ultimate
~Fan motoryzacji
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Koszty utrzymania, ze wzgledu na niska awaryjnosc i duza ilosc zamiennikow sa na dobrym poziomie, nie bedzie nadmiernie drenowal kieszeni wlasciciela
~Robsonik67
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
spalanie za 8 lat i 170tys.km to 8,3l/100km. Serwis zbyt drogi ale koniec końców warto było ,jeśli chce się mieć pewny i niezawodny pojazd.
Ford Mondeo IV Hatchback