Lista ocen Ford Mondeo IV Sedan (28) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Xawer197
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
Az dziwne ze mimo tej 5-biegowej skrzyni w srodku panuje taka cisza...nawet przy duzych predkosciach. Wtedy jedynie slychac zaczyna być opór powietrza. Wiadomo- powyzej 140km/h kazdy zauwazy ze silnik ma juz spore obroty,ale nie jest to jakos strasznie irytujace. W dalszym ciagu mozna rozmawiac normalnym glosem.
~MK
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
Wyciszenie to w/g mnie najsłabszy element auta. Na minus na pewno wyciszenie do systemu audio. Powyżej 75% głośności buda wpada w rezonans. Do tego skrzypią plastiki wewnątrz. Najczęściej w słupkach i drzwiach. Czasem nawet środkowa konsola i fotel kierowcy. Niby nic ale jednak irytuję...
~rboss
Sedan 2.2 TDCi 175KM 129kW
Jest dobrze choć lekkie szumy słychać. Być może jest spowodowane to że mam dosyć szerokie opony. Ogólnie oceniam poziom wyciszenia na bardzo dobry i napewno dużo lepszy niż w moich poprzednich samochodach.
~Piotrek
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
Auto jak przystało na swoją klasę jest dobrze wyciszone, większy chałas zaczyna się pojawiać dopiero po przekroczeniu 150 km/h ale nie jest natarczywy.
~Heniutek
Sedan 2.2 Duratorq TDCI DPF 200KM 147kW
Powyżej 130km/h daje o sobie znać szum opływającego powietrza. No i ta wpadka Forda z oponami GoodYear, wyząbkowały przy 35 tyś i wtedy hałas był niesamowity
~Wójek Samo Zło :)
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
2.0 brzmi cudownie ale ludzią lubiącymi ciszę zawiodą się . słychać motorek cały czas przy mocnym grzaniu brzmi super cudownie i super głośno .
~x-man
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
jest ok jak na tą klasę. jeździłem autami klasy premium i superpremium i wyciszenie było doskonałe. mondeo jak na ten silnik i tą klasę ma dobre wyciszenie.
~Leszek
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
powyżej 140 już mocno szumi - aczkolwiek auto kupiłem używane po małym zdeżeniu w bocznych drzwiach - ocen może nie być wiarygodna
~Kamil 35
Sedan 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Wyciszenie przyzwoite, jedynie słyszalny jest szum opon ale to kwestia doboru odpowiednich gum.
~Arturo
Sedan 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Silnik jest zbyt mocno wyciszony, nie słychać szumu powietrza, natomiast słychać zawieszenie i opony.
Ford Mondeo IV Sedan