Lista ocen Ford Mondeo V Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW 2014-2018 (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
zsumujmy wielkość auta, poziom wykonania, opinie o silnikach, koszty eksploatacji, jako taką opinię o modelu/marce i odnieśmy to do ceny zakupu. Nie ma nic taniej. Za Passata podobnie wyposażonego zapłacicie ok. 16 tyś więcej. Jeśli nie chcesz mieć koniecznie auta Premium a rozsądnie podchodzisz do rodzinnych wydatków to...Ford wystarczy. Mam znajomego, posiadał Audi A5 i A6 - dramat = kontrolki, awarie skrzyni, pękanie szyby przedniej i...
~Marcin
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
W tej cenie nie było i podejrzewam że dalej nie ma niczego lepszego. Wyposażenie titanium z dodatkami powoduje że auto nawet dziś ma świetne wyposażenie - dynamiczne ledowe światła główne, rozpoznawanie mowy SYNC 3, który działa, czasami ma problem jak każdy taki system z rozpoznaniem do kogo chce zadzwonić albo rozpoznać miejscówkę w nawigacji
~Stefan
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Da się znaleźć na pewno jakieś mankamenty, ale w swojej klasie nie jest na pewno jakimś "gruzem", do którego nie chcemy wsiadać. Wykończenie wnętrza ok - w wersji Trend nie ma drewna, skóry i aluminium, ale nic nie trzeszczy, fotele wygodne, jestem zadowolony.
~trzepak
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Wersja Titanium z LEDami kosztowała mnie 98tys - z takim wyposażeniem to bardzo dobra oferta, aczkolwiek Talisman podobno oferuje więcej za mniej. Bawiąc się konfiguratorem FORDa można dojśc do sporych kwot, jednak w budżecie do 120tys to świetna propozycja, więcej bym nie dał.
~krzychu07
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Jako używany, kilkuletni samochód ciężko o coś z równie dobrym stosunkiem cena/jakość. Co dla niektórych (jak i mnie) ważne w przypadku używanych aut, to spora podaż aut z polskiego salonu z bezwypadkową przeszłością.
~west_80
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
wynegocjowałem b.duży rabat a w porównaniu do np. nowej skody superb za ok. 120 tys złotych to uważam, że mondeo jest o niebo lepsze! plastki nie sa idealne , ale prezentuję się niesamowicie.
~adiplus
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
za 100 tyś kupiłem samochód który jest naprawdę wart swojej ceny, nie jest to jakieś wysublimowane cudo, jest to miły i sympatyczny samochód klasy średniej, dla klasy średniej
~piotr
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
mam wersje tytanium z doposażeniem w navi kamerę światła full ledowe i wiele innych dodatków także konkurencja była droższa średnio o20tys za za swoją po rabatach wyjołem za 112tys
~Matrix007
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Mondeo, które użytkuje zostało zakupione w leasingu na działalność gospodarczą. To pozwala na wytargowanie dużych a nawet bardzo dużych rabatów, podobne rabaty daje chyba tylko Opel.

Usterki Ford Mondeo V

Ford Mondeo V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Daniel
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Cena jak wszystko dzisiaj, trochę przesadzona. Ale co kupić? Ford jest sprawdzonym, popularnym autem. Na rynku jest też duża dostępność części.
Ford Mondeo V Liftback