Lista ocen Ford Mondeo V Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW 2014-2019 (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Julian
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
Ja nie mam z tym problemu bo umiem jeździć dużymi autami - nawet jeśli czegoś nie widzę to czujniki parkowania pomogą. A pomagają bo działają nie tylko kiedy świeci słońce ale również kiedy pada (co w przypadku talismana nie było oczywiste). Jeśli chodzi o widoczność w czasie jazdy na wprost to siedzi się dosyć wysoko (ja tego nie lubię ale ok) natomiast bez przesady, przednia szyba jest duża a wycieraczki zbierają prawie cały syf z szyby (a...
~R
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
Tak jak wspominałem, widoczność ogólnie bardzo dobra. Jedyne dwa mankamenty to szeroki słupek zasłaniający spory kawałek pola widzenia oraz tylna szyba o dużym kącie nachylenia - mimo dużego lusterka wstecznego widoczność jest ograniczona. Osobiście nie lubię także ogrzewanej przedniej szyby - te "zygzaczki" rozpraszają wieczorem i w nocy światło lamp samochodów i lamp ulicznych, co przeszkadza w jeździe.
~Thomas Pillar
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
Do przodu znakomite, do tylu bardzo ograniczone : plasko lezaca tylna szyba , dodatkowo znieksztalcajaca troche obraz znacznie utrudnia jazde po miescie. Lusterko przyciemniane elektrycznie czasami razi w oczy. Wole tradycyjne obracane recznie. Lusterka bocze z zagieciami na zewnatrz eliminuja martwe pole, ale i tak zawsze ktos z boku moze wyskoczyc.
~Łukasz K.
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
Niewielkie martwe pole do przodu, a do tyłu się nie odwracam, bo mam kamerę cofania, czujniki i duże lusterka. W tym miejscu trzeba pochwalić doskonałe światła ledowe - świecą o niebo lepiej od halogenów i znacząco poprawiają widoczność i bezpieczeństwo jazdy.
~Radosław Lubarski
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
Niska wysokość siedzenia i słabe lampy nie ułatwiają kierowania, już i tak ciężkim prawie 5 metrowym autem, natomiast poza tym wszystko ok, szyba przednia duża i przejrzysta, widok w lusterkach ok, czasem też słupki przeszkadzają w pokonywaniu zakretów
~Piotr
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
W kwestii komfortu plus za świetne wyciszenie i komfortowy układ jezdny. Reflektory LED dają bardzo jasne światło, ale na mokrym asfalcie nie są już tak skuteczne jak reflektory ksenonowe (przyczyną jest inna barwa światła)
~Jardan
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
Tak jak ktoś pisał . Dla ludzi za wysokich za krótkie siedziska. Siedzenie kierowcy nieźle skrzypi ,niczym łóżko podczas ruchania.
~WW
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
dla mnie ok, czasami musze się wychylać , by zobaczyć co dzieje się za przednim słupkiem , szeroki
~halibut_88
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
Wygodny duży oraz ogromny bagażnik. Komfortowa jazda w 4 osoby z bagażem nie stanowi problemu.
~halibut_88
Ford Mondeo V Liftback