Lista ocen Ford Probe II (55) - Ergonomia

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PARTYBOY
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
pompowane fotele kierowcy, regulowane w kilku płaszczyznach idealnie przylegają do ciała kierowcy co daje komfort odczuwania zachowań zawieszenia i uczucie bezpieczeństwa bo nie rzuca ciałem na zakrętach, wszelkie przełączniki i przyciski są w zasięgu rąk kierowcy, kierownica dobrze leży, skórzane obicie zapobiega poceniu i ślizganiu się dłoni. 360-litrowy bagażnik to więcej niż w golfie czy w lagunie co mówi samo za siebie, a wysoki próg...
~Wookash92
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Jeden z głównych powodów, dla którego sprzedałem ten samochód. Probe jest praktycznie dwuosobowy. Siedzenia z tyłu są dla krasnoludków. Jak chcemy kogoś przewieźć to siedzimy upchnięci jak tic-taki, z głową przy szybie i kierownicą przy pępku. Do tego brak uchwytu na kubek z napojem. Plastiki w środku to chyba przetapiali z kubków po jogurtach. Wystarczy usiąść w fotelu i słyszymy jak trzeszczy przegroda między kierowcą a pasażerem.
~Tomek
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Probe jest bardzo wygodny, jeśli mamy na myśli kierowce i pasażera. Jest dużo miejsca i przestrzeni, fotele półkubełkowe zapewniają przyjemność z jazdy, fotele to ogromny plus w probe, nigdy jeszcze, nawet po dłuższych trasach nie odczułem bólu pleców. Najgorzej mają zdecydowanie pasażerowie z tyłu, ale myślę że jest to problem 90 % coupe.
~Saw
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Wszystko jest tam gdzie powinno być, pompowany fotel kierowcy to super sprawa, regulacja sprawia że dopasowuję sobię profil do moich pleców, b.dobrze fotele trzymają na zakrętach. W środku plastiki są na wysokim poziomie, deska rozdzielcza jest wg mnie bardzo fajnie skonstruowana.
~teaman
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Najsłabszy punkt Probe. Totalny brak schowków, uchwytów etc. a to poważny błąd, bo to jednak klasyczne Grand Tourismo, czyli auto na długie trasy. Za każdym razem gdy jadę gdzieś dalej pojawia się problem gdzie wsadzić wodę, okulary, etc.
~michael@legan.com.au
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Instrumenty bardzo porste i latwe w obsudze. Nie ma skomplikowanej elektroniki ktora by sie ciagle psula. bajery jak podswietlane lusterka w srodku, cruise control latwy w obsludze. Jedyna uwaga to zepsute pompy to regulacji fotela kierowcy.
~Probejszon
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
plastiki nie najlepszej jakosci... skrzypia na nierownosciach. tylna polka tez chalasuje, ale nie jest zle... przyciski na swoich miejscach. pompowany fotel kierowcy jest dosc funkcjonalny.
~Bay_Area_Driver
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
nie wyobrażam sobie wygodniejszych foteli.Potrafie przejechac 600 km w jednym kawalku bez zmeczenia pleców.Bardzo wygodna pozycja za kierownica i cala reszta tez jest na swoim miejscu.
~Dorota
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Nie narzekam. Dobrze dogaduję się z tym autem, łatwo i pewnie się je prowadzi. Probe jest dłuższe niż się pozornie wydaje, ale parkuje się i manewruje bez problemu.
~Ra xD
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Schowków może i nie ma zbyt wielu, no ale czy kupujemy samochód po to abyśmy mogli dać gdzieś nasze graty? Od tego mamy pojemny bagażnik w schowek od strony pasażera ^^