Lista ocen Ford Scorpio I Hatchback 2.0 i 115KM 85kW 1992-1994 (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~thomas
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Drobiazgi niestety ciągle się psują, nie działa: - centralock bagażnika - paliwomierz - kontrolki dzrzwi - klamka kierowcy sie urwała (jak przymarzły dzwi i kierowca za mocno pociagnął) - czujnik poziomu płynu w spryskiwaczu - zaczyna nawalać serwo wolnych obrotów i silnik ma okresy że przygasa. To wszystko czeka na wiosnę, tylko nie wiem którą, hahaha. Ogólnie problemy z elektryką Zepsuł sie też czujnik włączający wentylator...
~ds1981@interia.eu
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Obecnie do wymiany mam swiece i kable WN. Z opinii wielu uzytkownikow tego modelu slyszalem, ze nalezy stosowac oryginalne czesci, a tu juz nie jest tak wesolo, bo w ASO kable kosztuja 320 pln za komplet. Na szczescie sa sklepy internetowe, gdzie mozna trafic troche taniej. Musze sprawdzic EBJ (elektrozawor biegu jalowego), zapewne jest do przeczyszczenia, bo troche faluja mi obroty.
~fan scorpio
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
pojawiły się 4 kąble korozji(19lat) ze względu na wiek wymieniałem żarówki podświetlające zegary i przełączniki opuszczania szyb, padł termometr wewn/zewn.,godz, data, czas przejazdu działa
~Luk
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
W porównaniu do aut np. Japonskich, plastiki są gorszej jakości i troszkę je słychać na dziurawych drogach, jednak w porównania do aut włoskich, w fordzie jest cisza i spokój :)
~sydnej
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
ciagle cos pada w elektryce. szczegolnie wycieraczki i elektryczne szyby
~andrzej _jurczynski @wp.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
lusterko wsteczne odpadlo musialem kleic,odklejaja sie wykladziny na tunelu
~dARO
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Generalnie psuje się to co w innych autach, ale większość można samemu naprawić.
~nithhogg
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Staruszek więć wiadomo - wszystko się sypie
~paweł
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Do perfekcji troche brakuje, ale jest dobrze

Usterki Ford Scorpio I

Ford Scorpio I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Janusz woj. śląskie
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
nie zrobił mi nigdy przykrej niespodzianki
Ford Scorpio I Hatchback