Lista ocen Ford Scorpio I Hatchback 2.0 i 115KM 85kW 1992-1994 (20) - Silnik

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~thomas
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Profilaktycznie po zakupie zmieniłem łańcuch rozrządu+napinacz, uszczelniacze zaworów i świece, co 10.000 zmiana oleju (Mobil 1 mineralny) i przez 2 lata silnik mnie nie obchodzi :-) 2.0 trochę mułowaty jak na 1,5 tony (11,2 do 100), ale na paliwie 98 trochę lepiej Podobno najlepsza niezawodność właśnie 2,0 DOHC EFI
~ds1981@interia.eu
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Silnik 2.0. Baardzo elastyczny. Nie mam stracha jak wyprzedzam tiry na trasie. :-) Zagazowany, wiec sie jezdzi praktycznie za grosze, mimo wszystko iz odpalany jest na beni. Spalanie 9 l trasa, ok 13 l miasto.
~Janusz woj. śląskie
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
silnik jest posłuszny (teraz ma ponad 260000 tys. km), szybko reaguje na "polecenia" na pedale gazu... Jak jeżdziłem po Niemczech to na autostradzie mało było samochodów, które mnie wyprzedzały.
~Iwo
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
posiadam od prawie roku i nie mogę powiedzieć nic złego na jego temat . Części zbliżone cenowo to aut z taką pojemnością , a komfort jazdy jak w najwyższej klasie
~paweł
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
praca raczej w porządku. niestety auto było na LPG wiec z czasem sa kłopoty z przepływomierzem, i uszczelką pod głowicą. Maksymalnie jechałem nim ok. 190 km/h na A4.
~cin 20
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Mam go od 6miesiecy i nie mogę narzekać. Przesiadłem się z CC 0,7!! Niebo a ziemia! Silnik pracuje cicho, nie mam poblemu z nabraniem predkości przy wyprzedzaniu.
~sputas[no_spam]@gazeta.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Bardzo elestyczny silnik, z dużym momentem obrotowy. Jedyna niedoskonałość to tylko taka, że przy jeździe na gazie na dużych obrotach po wrzuceniu na luz silnik gaśnie.
~nithhogg
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Bardzo ładny dźwięk rzędowej czwóreczki :) Tylko obroty skaczą na gazie. Ładnie się zbiera i mimo masy dynamiczny.
~fan scorpio
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
przy tym przebiegu bez remontu bierze olej(1 litr na 1000 km), kupiłem go to miał 147000 km.
~carpek
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
był i jest bardzo szanowany i może właśnie dlatego nie bierze oleju. Chodzi wyśmienicie
Ford Scorpio I Hatchback