Lista ocen Ford Scorpio I (140) - Całokształt

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MISIO
Hatchback 2.5 TD 92KM 68kW
Duże komfortowe auto. Niedrogie kupno i ytrzymanie. Na tamte czasy ABS,servo i centralny zamek to było super wyposażenie.
~waldasol
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
wygląda dobrze, jeździ dobrze,na głowę nie kapie, nie narzekam na cennik części, byle tak dalej może drugie 300tys km?
~be_atka
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
napewno nie zamieniłabym go teraz na inny samochód, nawet położyłam mu nowy lakier dodałam bajerki i jest jak cudeńko
~Arek
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Sedan ciemno-szary metallic po 11 latach nadal wyglada bardzo atrakcyjnie! jest wielki, wygodny i swietnie sie nim jezdzi!
~Marzak
Hatchback 2.0 i 100KM 74kW
auto jeśli z dobrej ręki to duża przyjemność i małe koszty użytkowania, niestety wiekszość jest strasznie dobita i zaniedbana
~ubiorek @ op pl.
Hatchback 2.0 105KM 77kW
wiekszosc rzeczy jest super,poza drobiazgami[korozja nadkoli,predkosciomierz,ktory nigdy nie dziala oraz troche slaba wentylacja]
~degas@swinoujscie.com.pl
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
jednym słowem niedrogi samochód, który po roku użytkowania kosztuje mnie tyle co ... T R A G E D I A !!!!!!!!!!!!!!
~Tomek
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Ogólnie jestem zadowolony... Gdyby tylko ceny paliw były równe lub podobne do ceny gazu...
~kondzio508
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
duze luksusowe i dobrze wyposazone auto za niewielkie pieniadze za ok 3000 zl. mozna nabyc dobry pojazd :)

Usterki Ford Scorpio I

Ford Scorpio I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michu
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
nie chciałem kupować forda, ale jak już go mam, to im dłużej jeżdżę, tym bardziej mi sie podoba...