Lista ocen Ford Scorpio I (140) - Całokształt

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mbrodowski(at)o2.pl
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
W sumie bardzo dobrze sie prowadzi, jako limuzyna sprawuje sie niezle, z energiczna jazda tez niema problemu, BARDZO duze i wygodne auto rodzinne.
~haneczka019@wp.pl
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Świetne , duże auto dla rodziny z 2 dzieci . Na wakacje super. Pojemny bagażnik. Jako przwedstawicielka "słabej " płci uważam , że świetnie się go prowadzi;-)
~Tomek rrtzales@cyf-kr.edu.pl
Hatchback 2.5 TD 92KM 68kW
to jest mój pitąty samochód, podobno są lepsze, ale mnie on sprawia sporo radości i frajdy z jazdy bo ja lubię duze i diesle. jeszcze nigdy mnie nie zawiódł
~Playandwin24
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Bardzo ładne autko, klasyk, jakby nie rdza to ideał... Ale zrobić blachę, naprawić niedociągnięcia i cieszyć się autkiem!
~mnietolotto
Sedan 2.9 i 145KM 107kW
Auto bardzo wygodne, świetny dźwięk silnika,tanie części,komfortowe wyprzedzanie. Niezawodny krążownik za śmieszne pieniądze.
~ds1981@interia.eu
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Bardzo wygodny, dynamiczny samochod i z jedynym slusznym napedem. Jezeli zadbany egzemplarz, to zdecydowanie polecam.
~mrcinp
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Auto za niewielką cene, bardzo niezawonde, bardzo komfortowe(szczególnie na długie trasy), wbrew pozorom tanie w utrzymaniu.
~andrzej _jurczynski @wp.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
dobre tanie auto z elastycznym silnikiem przy spokojnej jezdzie starczy na dlugo, pod warunkiem ze dbasz o terminowea obsluge
~Aczek93
Hatchback 2.9 i KAT 145KM 107kW
Według mnie powinni je dalej produkować bo tak wygodnych i przestronnych aut nie produkują oczywiście nie mówiąc o AUDI V8

Usterki Ford Scorpio I

Ford Scorpio I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~SADEK
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
wielka gabaryna -bez większych problemów eksploatacyjnych ale uwaga przy zakupie zły zakup zemsci się na portfelu