Lista ocen Ford Scorpio I (140) - Całokształt

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~allcare@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Świetny wóz, przestronny, a po małych przeróbkach nie da się go nazwać krową, chyba że galopującą. Przeżył trzy kolizje(w tym dwie poważne) minimum remontu i w drogę. Eeh, kupuję nowszego 2.9 Cosworth.
~pilica@interia.pl
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
jako auto z drugiej reki polecam- masa wygody za małe pieniadze i duza niezawodność w moich rekach przejechał ponad 200 000 km i ma teraz 340 000 km wydałem na serwici i czesc ok 3000 PLN
~Cieply_Mobilista
Hatchback 2.5 TD 116KM 85kW
Należy wziaść tu pod uwage ,że moj scorpio ma przejechane ponad 400000 km! I nie nalezy wierzyc w przebiegi rzędu 100 tys. km. To fikcja,a takie auto to unikat!!!
~Michał
Hatchback 2.5 TD 116KM 85kW
Chociarz samochód jest luksusowy, to jak morzna się cieszyć jazdą, kiedy co chwila coś nawala. Nie mogę pozbyć się tego łajna, a temu kto go kupi będę współczuć.
~loban
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Biorąc pod uwagę cenę auta to jest doskonale. Auto jest niedoceniane. Opinie psuje mu duża ilość modeli z przebiegiem ponad 300 tysięcy z kręconymi licznikami na 160 tys.
~Gusfraba
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Kupilem auto 3 lata temu,poniewaz bardzo mi sie podobalo.Wpakowalem w nie kupe kasy oraz uwagi,a ono nie odwdzieczylo sie kompletnie niczym.Juz go nie lubie:) i to bardzo..
~SCORPIO TUNING 2,9 V6
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Super auto jak na cenę, za którą można stać się jego szczęśliwym posiadaczem ;) Jeśli ktoś potrafi sobie sam naprawić to można nawet zarobić na naprawach ;) POLECAM ! ! !
~MARCIN
Hatchback 2.4 i 130KM 96kW
za tą kasę masz auto które daje dużo radochy z jazdy szczególnie na trasach no i ten dzwięk silnika v6 jak jeszcze założysz strumiennice i pożądny wydech to bajka
~MARCO
Sedan 2.5 TD 92KM 68kW
Dobra limuzyna ja to lubie takie krowy, ale w dieslu-w gaz przy takich pojemnościach szkoda sie pchać!!!!!!!! Wierzcie mi lub spytajcie obiektywnych(dobrych) mechaników...
~Brat zięcia
Hatchback 2.0 i 100KM 74kW
Za tą kasę autko jak dla mnie jest naprawdę super.Duże,trzyma sie drogi ,nie psuje się a przede wszystkim jest ładny i wygląda ponadczasowo chodz liczy sobie już 14 latek