Lista ocen Ford Scorpio I (140) - Całokształt

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ege-szege
Hatchback 2.9 i 150KM 110kW
ladne auto, wygodne, ale za to nieekonomiczne i bardzo awaryjne, trudno sprzedac, ja na moim stracilem pare tysiecy, przez 2 lata dolozylem do niego fortune w czesciach i paliwie
~Mateusz Twardowski, twardy78@interia.pl
Hatchback 2.4 i 130KM 96kW
Jest samochodem wygodnym i luksusowym. Jednak drogim w eksploatacji (serwis - raczej dla lucdzi lubiących dłubać).Nie jest zbyt drogi jak na swoja klase i styl w obecnych czasach.
~cewnix
Kombi 2.9 i 145KM 107kW
co tu sie rozpisywac, auto dla wygodnych i lubiacych sie wyrozniac na drodze, za taka kase nie ma konkurencji. jak bede zmieniac auto to tylko na scorpio:D
~Cwx
Kombi 2.9 i 145KM 107kW
~EFI
Hatchback 2.4 i 125KM 92kW
Jestem zadowolony z tego auta , zdaje sobie sprawe ze nie jest ono nowe i że za te pieniądze ( ok 3000zł ) nic lepszego bym nie kupił .
~marcin t
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Mnie się bardzo dobrze jeździ tym autem. Pewnie mogłoby być lepiej. Przywiozłem toto sobie z zachodu bo u nas nie można było kupić kombi.
~Marek Jędrkowiak
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Auto tanie w zakupie ale pełny komfort niestety trzeba dbac o elektryke nie lubi myjni i wilgoci ale coś za coś . Gdy było nowe napewno tych usterek nie miało.
~piotrex
Hatchback 2.4 i 125KM 92kW
Ogólnie to nie zamieniłbym go za żadne skarby! Kumple maja jakies tam golfy 3 i audi 80 - przeciez to padla jak sie tym przejechalem to mi sie zygac chcialo!!!
~nikip@wp.pl
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
LUDZIE ZACZNIJCIE DOCENIAC TE AUTA BO NIE WIECIE CO TRACICIE NAPRAWDE FORD TA LIMUZYNA POKAZAL ZE UMIE ZROBIC COS DO PODROZY TYPOWO I MALO AWARYJNEGO
~scorpiomaniak
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Samochód wygodny oszczędny jak na taką pojemność i moc, w długich trasach super, miejsca na tylnej kanapie nie ma więcej w żadnym samochodzie