Lista ocen Ford Scorpio I (140) - Całokształt

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KRIS
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
JEŻDZIŁEM RÓŻNYMI AUTAMI STARSZYMI, NOWSZYMI MNIEJSZYMI I WIĘKRZYMI ALE JAKOŚ SKORUPA NAJLEPIEJ MI LEŻY.JAK KTOŚ JUŻ NIM JEŻDZI TO CIĘŻKO SIĘ PRZESIĄŚC DO INNEGO.NASTĘPNA TEZ BĘDZIE SKORUPA TYLE ŻE MŁODSZA I Z WIĘKRZYM SILNIKIEM.
~125 km mocy
Hatchback 2.4 i KAT 125KM 92kW
Ford scorpio to generalnie dobre auto.Sam nim jechałem 130km/h na 3-im biegu.Ma też wady i to kilka najczęstsze to:rdzewienie wydechu,gnijące nad kola,czasem nieprecyzyjna skrzynia biegów,oraz żle reaguje na wode ale za te pieniądze.
~tomasz.fiuk@op.pl
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
jak dlamnie samochod niezawodny wygodny, pakowny troche pracy jak go kupilem,blacharka nowy lakier wymiana na czas podzespolow i 5lat bez problemow a jezdzi sporo jest super ale to moje zdanie
~fan scorpio
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
po 9 latach intensywnej eksploatacji zmieniłem za namową rodziny na Focusa z 2001r. i żałuję! myślę o zmianie z powrotem na scorpio z ostatniego wydania, mam nadzieję, że będzie równie niezawodny
~Iwona
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Autko niezawodne. Jestem posiadaczem już 2 forda scorpio i nigdy się na nich nie zawiodłam. Awaryjność prawie zerowa. Doskonałe duże rodzinne auto. Zwłaszcza model kombi 2,9 V6 - Nigdy mnie nie zawiódł.
~Janusz woj. śląskie
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
jedyną ułomnością mojego Scorpio po jego 10-tej rocznicy urodzin jest rdza, która zaczyna atakować szczególnie tylne nadkola. I jeszcze jedną jego słabością i to od jego urodzenia jest brak klimatyzacji.
~scorpio2.0
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Jak niżej. Uważam ,że jest to nie doceniane auto. Ten pozna jego prawdziwą wartość kto nim pojeździ. Niech się kryją stare zdezelowane wozy drabiniaste np: VW Passaty, Ople Vectry, Omegi
~Madd
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Więc myślę że za takie pieniące nie dostaniemy lepszej limuzyny od takzwanej skorupki więc jak kupujemy taki wozik to później nie narzekajmy na spalanie o na prawde za tą kase jest to super wóz!
~Konrad
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Chociaż samochód ma prawie18 lat to jest w dobrym stanie. Potrzebuje troskliwego właściciela, który wymieni wszystko na czas. Przy odpowiednim traktowaniu wozu można nim jeździć długo i szczęśliwie.

Usterki Ford Scorpio I

Ford Scorpio I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~greg
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
tani w zakupie i drogi w eksploatacji, przejeczałem nim ponad 150 tys i nigdy w trasie nie zaiódł ale zawsze jest w nim coś do zrobienia. Gdy jest wszysko OK to jazda nim jest świetna 200KM to jesty coś