Lista ocen Ford Sierra II Kombi (30) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~El Sonbaty
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Polecam to najlepszy wybór jak ktoś ma mało pieniędzy a chce mieć za 2-4 tyś super bryke !!! Auto nie wyglada za staro, ma power (ja mam 2,0 w manualau) Według mnie wersje LPG są ekonomicznymi autami więc i też spracowana sierka nienarobi kosztów. Polecam auto jest super wole SIERRE niż PASSATA B3 a ściera kosztuje 50-60% taniej niż passożyt. Warto jak ktoś mam mało kasy a potrzebuje fajną dużą mocną i szybką brykę to Sierra jest jedyną...
~qba
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
cena jak za dobrze utrzymany egzemplarz jest naprawde atrakcyjna. Ludzie po co kupujecie jakies Cinqecenta i te inne syfy? Male niebezpieczne i awaryjne? Sierra nigdy was nie zawiedzie!! (przyp. chodzi o dobrze utrzymany egzemplarz a nie jakis szrot) pozdrawiam..... sierromaniak
~sierran
Kombi 2.3 D 67KM 49kW
Uważam, że samochód jest niedoceniony. Jak widzę, tylko osoby które miały stycznośc z tym samochodem potrafią ocenić jego prawdziwą wartość. Definiując jakość wyrobu jako stopień zadowolenia klienta ten samochód zasługuje na najwyższe noty.
~p
Kombi 1.8 TD 75KM 55kW
na dzień dziesiejszy cena adekwatna do wartości (przyzwoity egzemplarz jest wg. mnie wart góra 3000zł choć oczywiście frustratów nie brakuje)
~AZet
Kombi 1.8 TD 75KM 55kW
zważywszy koszty eksploatacji + ceny samochodu w stosunku do b. rzadkich napraw, to ocena może byc tylko jedna - doskonale
~tom lublin
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
dobra jakosc za niewielka kase za ok 10 tys mozna miec stosunkowo dobry i młody samochod (92rok) i pojezdzic nim jeszcze kilka lat
~rocky_Feller
Kombi 1.6 80KM 59kW
Auto warte jakies 1,5-2 tys zł a jesli ktoś trafi na zadbany egzemplarz to jest nie do zajechania
~mario
Kombi 1.6 75KM 55kW
za ta kase nie kupi sie nic lepszego komfort i przestrzen do dyspozycji jak w mercu a koszty jak w maluszku
~Lookas001
Kombi 1.6 75KM 55kW
Sierki teraz niebotycznie spadły. Za naprawdę nie duże pieniądze można kupić już coś dobrego.
~reksik
Kombi 2.3 D 67KM 49kW
kupilem ja zo 100/sto pln i jestem bardzo zadowolony z tego diselka .REWLACYJNA fura..!
Ford Sierra II Kombi