Lista ocen Ford Tourneo Connect II (16) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~P@blo
Grand 1.5 TDCi 120KM 88kW
Zawieszenie bardzo fajne, jak to w Fordzie. Zaskoczony byłem bo spodziewałem się, że będzie to twarde zawieszenie jak w wersjach "roboczych" a tutaj... miłe zaskoczenie. Pewne i komfortowe prowadzenie mimo, że autko jest dosyć ciężkie.
~Bisqp
Grand 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Tu jest znakomicie, aż trudno uwierzyć że to 4,8 m 1,5 tonowe auto może tak dobrze zachowywać się w zakrętach. Zawieszenie dobrze wybiera nierówności, jazda tym autem to sama przyjemność.
~jakurra
Grand 1.5 TDCi 120KM 88kW
Bez zarzutu. Auto ma spora ładowność, więc komfortowy nie jest bo i być nie może, za to dale poczucie bezpieczeństwa i panowania nad samochodem, nawet w ostrzejszych zakrętach.
~Ford
Standard 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Nawet daje namiastkę radochy na krętej drodze o czym w berlingo można zapomnieć z pustym bagażnikiem trochę twardo resoruje
~maciuś
Grand 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jeździ jak focus lub mondeo (jeździłem focusem i mondeo). Jedynie czuć tylko masę i lekko przechyla się auto na boki.
~fordowiec
Grand 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Prowadzi się jak przystało na forda - bardzo dobrze. Jednak duża buda powoduje iż auto lekko przechyla się na boki.
~marek
Grand 1.5 TDCi 120KM 88kW
prowadzi sie bardzo wygodnie precyzujnie, kilka tras po ponad 1000km bez problemy i zmęczenia
~mariusz
Grand 1.5 TDCi 120KM 88kW
Prowadzi się bardzo dobrze. Jestem tym pozytywnie zaskoczony. Mam wrażenie iż prowadzi się jak focus.
~Stanisław
Grand 1.6 Ecoboost 150KM 110kW
Układ kierowniczy bardzo precyzyjny i bezpieczny w prowadzeniu.
~Remik
Standard 1.0 Ecoboost 100KM 74kW