Lista ocen Ford Windstar I 3.8 V6 GL 155KM 114kW 1995-1997 (32) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~supermario@rogers.com
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
Jeden z najcichszych samochodow w klasie. Przy dosc dbrym radiu i glosnikach daje to naprawde dobre efekty. Mozliwa usterka uszczelki na gornym rogu powodujaca swiszczacy halas wiatru. Ale ogolnie to naprawde dobra strona tego samochodziku
~IreX
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
spośród samochodów napędzanych silnikami ze spalaniem wewnętrznym (benzyna, diesel, lpg itp) ten jest najlepiej wyciszonym jakim miałem przyjemność się poruszać, lecz podczas dużej ulewy z gradem wielkość dachu dała o sobie znać.
~Daniel0
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
Nawet przy predkosciach autostradowych mozna normalnie rozmawiac. Dla mnie troche za slabo slychac gulgot silnika, ale ja jestem zboczony jezeli chodzi o dzwiek widlastych silnikow. ;-)
~Marek
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
Tu nie ma porównania do zwykłych osobówek. Jest jedynie szum wiatru, bo silnika przy spokojnej jeździ zwyczajnie ni słychać. Sama kabina również doskonale wygłuszona.
~benchi@o2.pl
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
Cicho jak w domu. Jak go kupiłem i wracałem do domu to jak stawałem na światłach to otwierałem drzwi żeby sprawdzić czy silnik jeszcze chodzi.
~darioso
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
Jak przesiadłem się Toyoty Corolli do amerykańca to otworzyłem japę z wrażenia. Przy 120 km swobodnie rozmawiasz ze współpasażerami.
~arcziusauto@go2.pl
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
w poruwnaniu z lincolnem czy cadilaciem wypada blado a co do reszty to jest przed nimi :-)
~zbyszekza@poczta.onet.pl
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
w momencie gdy się zatrzymuję to muszę sprawdzać na wskaźnikach czy silnik pracuje - taki cichy
~Bkul
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
Gdyby wytłumić dzieci z tyłu, byłaby relaksująca cisza - w rozsądnych granicach prędkości (przepisowych) .
~mk
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
nie jest źle, nawet przy większych prędkościach da się porozmawiać.