Lista ocen FSO 1500 Sedan 1.5 75KM 55kW 1983-1991 (265)

~probokop@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
FSO użytkuje dwadzieścia cztery lata w tym sześć był jeżdżony jako taksówka. Remont silnika był robiony po 175 000 km, tylko dlatego że dziennie wypijał litr oleiu bo pracował normalnie. Chyba jest doniezajechania. Z rdzą też sobie poradziłem. Wszystkie profile pozalewałem przepracowanym olejem a płaszczyzny wysmarowałm smarem, do tego nadkola i do dziś mam spokuj. Jest wodoodporny. Elementy niklowane przed zimą smaruje olejem lub cienko...
3,2
~kulturka@poczta.wp.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Typowy samochód z braku pieniedzy albo z nadmiaru części, koszt użytkowania z instalacją gazową bije na głowę malucha, ogólnie odczuwam brak zaufania do tego samochodu (wszystko się może zdarzyć), trzeba w niego włożyć trochę pracy żeby był cały czas sprawny ale po co jak i tak nie ma przyjemności z jazdy tym autem, fakt że jakieś wgniotki, zarysownia ma się głęboko gdzieś bo na nikim to nie robi wrażenia,
~Bucz
Sedan 1.5 75KM 55kW
Auto jest w mojej rodzinie od nowości i sprawuje się dzielnie, aktualnie zmieniamy samochód, ale będe go wspominał z łezką w oku. Dobry egzemplarz potrafi służyć naprawde wiernie i jest on naprawde tani w eksploatacji (mimo spalania). A naprawić można go przysłowiowym młotkiem i przecinakiem, lub u najbliższego kowala.
3,5
~sphinx27@epf.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Samochód oceniam pozytywnie, mimo jego wad. Należy brać poprawkę na lata w których był projektowany i produkowany. Ma to coś co przyciąga do niego, to już drugi mój fiat.
4,1
~Karol
Sedan 1.5 75KM 55kW
Podsumowujac auta te jak na swe czasy były ekskluzywne i przeznaczone dla wyzszych sfer mieszczańskich ,dzis sa to auta nieco zapomniane ,jednak mające swoich zwolenników, kto ma fiacika,dba o niego wie na ile go stać,są top auta trwałe, wygodne i majace swój urok
3,3
~Ernest :)
Sedan 1.5 75KM 55kW
Fajny wózek z jajami. Tani jak barszcz, duży i wygodny, tylny napęd jak ktoś umie, na dodatek bardzo przyjemny silniczek 1300 (choć mocno zajeżdzony mam) - bardzo fajnie leci na wysokich obrotach i bardzo nietypowo gwiżdże... fajna rzecz.
3,3
~TomKS@interia.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Duży, wygodny, poważny bagażnik. Niestety jakość poszczególnych egzemplarzy jest bardzo nierówna. Trzeba o niego dbać, zwłaszcza z rdzą są duże problemy. Bardzo tani, części też, łatwy do naprawy. Jeździ się dobrze, potrafię wyprzedzać teoretycznie dużo szybsze auta. Tylko pali jak smok. Gdyby je teraz produkowali to pewnie bym kupił. Ma swoje wady, ale w końcu to konstrukcja z lat 60-tych, a mechanika jeszcze starsza.
3,4
~Wiesiu
Sedan 1.5 75KM 55kW
Ogółem...no cóż stary,przestarzały i paliwożerny samochód.Ale mimo wszystko nie jest aż taki zły.
3,4
~piotr.stawarz@bt.jordan.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Nie sprzedam go nawet za 5000. To moje pierwsze auto i zjezdzilem nim kawal swiata. Co bedzie jak przestana do niego robic czesci?
Dziennik kosztów dla FSO 1500 Sedan 1.5 75KM 55kW
9,3
3,5
~o...u
Sedan 1.5 75KM 55kW
jak na 15sto letnie auto z lpg za ktore zaplacilem 800 zl i podrozuje nim po calej polski bezawaryjnie to musze powiedziec ze to auto jest dobre taka uczciwa 4
FSO 1500 Sedan