Lista ocen FSO Polonez Caro 1.4 103KM 76kW 1993-1997 (104)

~Michał
Caro 1.4 103KM 76kW
Bardzo dobrych samochód jak na swój wiek, łatwy w utrzymaniu i eksploatacji. Zbiera pozytywne reakcje od obserwujących na wszelkiego rodzaju zlotach i podczas codziennej jazdy. Idealny przykład rodzimego youngtimera.
~Michał
~Kudłaty:D
Caro 1.4 103KM 76kW
Autko super, bardzo je lubie, bardzo mi sie nim wygodnie jeździ, przy mojej eksploatacji praktycznie niezawodne, osiągi też mi w zupełnosci wystarczają,(moja pasją są motocykle a do aut nie przywiązuje specjalnej wagi, ma jeździc i sie nie psuć i takie właśnie jest) niektórzy uważaja że za dużo pali. Ja uważam że to nie wina auta że benzyna jest po 4,50...
~Polini Poznań
Caro 1.4 103KM 76kW
poza pojawiająca się blachą auto jest dobre, dynamiczne, nie boję się w nim wyprzedzać, czuję się bezpiecznie, blacha zaczeła lecieć w zeszłym roku pierwsze wypryski rdzy i jak już zacznie rdzewieć to w szybkim tempie. za całokształ daje 4
~leśnik
Caro 1.4 103KM 76kW
Auto rodzinne, zapewniające dobre osiągi, ale nie do ostrej jazdy. Ekonomiczne i tanie. Trochę mi szkoda, że już go nie mam.
~Muzyk
Caro 1.4 103KM 76kW
Polonez Caro w tej wersji to zarypista sprawa. Auto ma niesamowite kopyto, jest tanie, orzyjkemnie sie prowadzi. Ludziom w Oplach, Renaultach, Peugotach itp. wary opadaja jak ich wyprzedzam Polonezem. Wizualnie auto zostalo bardzo zmienione, podobnie zrezta jak znaczna czesc elementow (np. akumulator, chlodnica, skrzynia biegow...)
3,7
~Prawda o poldku:)
Caro 1.4 103KM 76kW
jest OK! może przynieśc dużo frajdy i zaskoczyć nie jednego kierowce:) - oczywiście pozytwnie; mój nie ma wogóle rdzy! i jeździ mi sie nim świetnie,
~Avp919
Caro 1.4 103KM 76kW
Bardzo fajne autko, nie należy słuchać mitów... Wnętrze wykonane z miękkiego tworzywa wszystko przyjemne dotyku nie wygląda jak by miało się rozpasc, wykonanie troszkę toporne ale porządne, wiadomo to lata 90. Auto wygodne, nie trzeba się bać o to że się coś urwie na dziurach.
~Marek
Caro 1.4 103KM 76kW
Sprzedałem tylko dlatego, że nie miałem już siły kręcić kierownicą bez wspomagania, no i chciałem samochód z klimatyzacją. Lepiej wziąć diesla.
3,2
~Pitt
Caro 1.4 103KM 76kW
jesli ktos potrzebuje tego samochodu na krotkich dystansach moze sie sprawdzic, duze pojemne auto, ale z ekonomia nie ma nic wspolnego, sporo do niego dolozylem,
FSO Polonez Caro