Lista ocen FSO Polonez Caro 1.6 87KM 64kW 1993-1997 (43) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lskx
Caro 1.6 87KM 64kW
Nie kupisz taniej sprawnego, taniego w eksploatacji, dużego i pakownego wozu. Wbrew pozorom, da się go od czasu do czasu pogonić na trasę, idealny na lokalne ścieżki. W tej cenie jaka jest konkurencja? Poniemiecki Golf II, skatowany niemiłośiernie Renault 19 lub kilka innych wynalazków. VW nadające się na złom? Dziękuje, postoje.
~W
Caro 1.6 87KM 64kW
Za cenę zakupu nowego egzemplarza na pewno nie dostawaliśmy złego samochodu. Teraz są to śmieszne kwoty, a można wyhaczyć dobrze utrzymany egzemplarz użytkowany przez emeryta, który przy rozsądnej eksploatacji da nam większą radość z użytkowania niż zajeżdżony trup z zachodu za podobną kwotę.
~Darek
Caro 1.6 87KM 64kW
W życiu, nigdy SOYUZ-a nawet jak by dopłacali, wolałbym podróżować MPK i PKP przynajmniej była większa szansa dotarcia do celu podróży. Tak więc dla mnie auto jest po prostu bezwartościowe...
~Paszak
Caro 1.6 87KM 64kW
powienienem dac 5 ale nie dam. moj egzemplaz jest swietny moze dlatego ze dobrze trafilem a moze dla tego ze sam robilem w nim wszystkie wymiany (wydech, uszczelki, rózne gumy itp.) dbalem o niego jak moglem
~eloelo@onet.eu
Caro 1.6 87KM 64kW
Wszystko zależy od modelu na jaki się trafi, Poloneza można kupić w granicach 2000 zł i jeżeli był zadbany to jeszcze długo pojeździ, ja kupiłem swojego za 1900 zł i jestem z niego bardzo zadowolony
~mariusz
Caro 1.6 87KM 64kW
Zaplacisz mało za uzywane auto, sczzegolnie z LPG ekonomiczne, nawet razem z usterkami mniej zaplacisz niz np. za duzo lepsze i no niestety bardziej komfortowe auta. W sam raz na pierwsze auto, dla studentow.
~Zac
Caro 1.6 87KM 64kW
Niska cena to jedno, ale myśle że za te pieniądze ciężko kupić auto w tym wieku. Auto dobre szczególnie dla młodych kierowców żeby nabrali w nim doświadczenia przed kupnem czegoś dużo droższego i szybszego
~zielak70
Caro 1.6 87KM 64kW
Niby cena niewielka z tym, że za rocznik 1995 w 2004 tuż przed wejściem Polski do UE dałem 7 000zł, po czym nastąpił ciąg awrii który, spowodowł podwojenie kosztów.
~Drzewi
Caro 1.6 87KM 64kW
ja go dostałem ale niestety musiałem w nim zrobić całą blacharke prawie w koło lewy błotnik został tylna klapa nawet kawałek dachu nad kierowcą rdza wzieła

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~musher
Caro 1.6 87KM 64kW
Taniej niż rower ;p a na głowę nie pada. Będę go używał do dojazdów do szkoły i jakieś weekendowe wyjazdy. W tej kategorii powinien dostać 6.0 :D
FSO Polonez Caro