Lista ocen FSO Polonez Hatchback (179)

~tornado
Hatchback 1.5 75KM 55kW
jak startuje spod swiatel to bierze prawie wszystko :) (Silnik)
~Mario
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
oj oj jak na te lata to lux :P,tylko zamki zamarzaja ostatnio :P (Ergonomia)
4,1
~norbert
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
Mialem kupic malucha i chyba lepiej zrobilem nie?A kupilem go od taksowkarza za hmm nie pamietam ale bardzo malo :)..... (Stosunek jakość/cena)
3,3
~fred
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
silnik elastyczny :),jak przycisne to radiowozu nie widac ;) (Silnik)
~dgawlow@yahoo.com
Hatchback 1.5 GL 82KM 60kW
Autko calkiem przyjemne, na kieszen studenta wrecz doskonale, jesli chodzi o zuzycie paliwa to polecam instalacje LPG. Na bardzo dlugie trasy bardzo wygodne. Jedyny mankament w moim samochodzie to glosna praca mechanizmu roznicowego (wlasne lenistwo: nie chce mi sie go naprawiac)
3,3
~yasio
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
Dzięki swoim gabarytom i masie Polonez cechuje się badzo dużym bezpieczeństwem w przypadku kolizji (mimo braku poduszek, absu, itp)
3,5
~FSO_Polonez
Hatchback 1.6 87KM 64kW
Bardzo interesujący samochód aspirujący do miana zabytkowego, a przede wszystkim Polski. Często kapryśny, ale to jego urok. Bardzo prosty w obsłudze.
3,5
~mikro2008
Hatchback 1.5 75KM 55kW
polecam instalke LPG, wtedy i student sobie da rade (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
2,3
~grzesiek
Hatchback 1.6 87KM 64kW
Skrzynia jest zbyt krutka i za słaba do tak cięzkiego samochodu (Skrzynia biegów)
Dziennik kosztów dla FSO Polonez Hatchback
8,7
~Gapa 2398
Hatchback 2.0 112KM 82kW
Bomba silnik.Od zera do 100 km/h przyspiesza w 10 sekund.V-max ponad 200 km/h ale dokladnie nie wiem bo mam licznik od Caro i przeszlo 200 km/h. (Silnik)
FSO Polonez Hatchback