Lista ocen FSO Polonez Hatchback (179)

~pawel_meszynski@o2.pl
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Fajnie się nim jeździło, bo przedwczoraj sprzedałem go za 600 PLN... i myślę, że nabywca nim jeszcze trochę poszlaleje...
~gienekleciej@op.pl
Hatchback 1.5 GL 82KM 60kW
no cóż nie jest to japończyk, ale jest tani w kupnie i eksploatacji, a to się liczy, jest mocny i wytrzymały jak muł. Jeżdżę dużo bo 2000km miesięcznie, stosuję dobry olej, klocki Lucasa, hamuje jak brzytwa, jak na 1992 rocznik to blachy dzielnie się trzymają, trochę będę musiał już w tym roku porobić, głownie drzwi. Ogólnie jestem bardzo zadowolony
~Auto to tylko narzędzie
Hatchback 1.6 87KM 64kW
Silnik nie był jeszcze rozbierany, skrzynia biegów - sprzęgło - tarcza sprzęgła nie zmieniana od kupna (z FSO), klocki hamulcowe zmieniane co około 60 000 KM. Spala w granicach 7,7 l/100 km przy prędkości 90 km/godz, maksymalną prędkość osiąga 175 km/godz, parametry nie uległy zmianie od nowego, zwiększyło się tylko zużycie oleju i aktualnie zużywa około 0,25 l/1000km. Przez 12 lat raz tylko z powodu awarji gażnika nie mogłem dojechać nim do...
3,4
~miglanc
Hatchback 2.0 112KM 82kW
Za taka cene trodno znalezc cos sensownego. Jesli sie zamontuje instalacje gazowa to mozna nawet pojezdzic. Ale to auto juz absolutnie nie na te czasy.
~poldon82
Hatchback 1.5 75KM 55kW
samochód z duszą, nie ważne ile ma wad i tak jest dla mnie wszystkim :)
3,6
~TRUCKER
Hatchback 1.6 87KM 64kW
mam mojego Poldka od 9 lat przewoził materiały budowlane ale kiedyś w trakcie jazdy coś strzeliło z tyłu i cały tył uderzył w ziemię wysiadam z auta patrzę a tył leży na ziemi zawieszenie i most pękło na pół to zdzwoniłem do znajomego mechanika i przyjechał po mnie auto daliśmy na lawetę i pojechaliśmy do jego warsztatu naprawa mnie kosztowała 5 tyś. złotych teraz poldzio nic nie wozi chyba ze tylko pracowników na budowę
~marcin krakow
Hatchback 1.6 87KM 64kW
ostatnio jechalem na trasie krakow-tarnow ze srednia 140 ludzie sie dziwili,jechalem w kolumnie 4 samochodow oprucz mnie,przede mna jechala corolla a za mna focus przez ok 50 km srednia wyniosla 160 :O chwilami nawet 170 i caly czas na LPG moim poldkiem nei strach jechac 140 w trasie :)
3,7
~Emil
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Kultura pracy jest zadowalajaca,elastycznosc na wysokim poziomie (Silnik)
3,5
~mha@o2.pl
Hatchback 1.5 75KM 55kW
auto z jednej strony dość obszerne, wygodne, z drugiej strony swoje pali, ma duży promień skrętu, kiepską stabilność, ogólnie ma tyle wad co zalet

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~fast man
Hatchback 1.5 75KM 55kW
co tydzien musze cos przy nim robic,jak nic sie nie dzieje czuje sie nie swojo,samochod z charakterem i dusza
FSO Polonez Hatchback