Lista ocen FSO Polonez Hatchback (179)

~rex
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
blacha troche slaba,silnik (1600) byl tez w miare ale ten jest lepczy,szary no to tyle..............
~polonez_1500_sle@tlen.pl
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
Dobrze utrzymany.Troche drogi w eksploatacji.Ja jezdze na roznych trasach.Moja srednia predkossc tym Poldim to 130 km/h albo wiecej. Tego mam na pol z kumpelm a calkiem swojego mam Caro.Ocene dodam. Wygląd - czerwony,malo rdzy.
3,8
~trackman
Hatchback 1.5 75KM 55kW
regulacja zaworów co 5tyś i wymiana oleju i filtrów co 10tys czyli serwisowanie i dziala jak zegarek, tylko trochę mało elastyczny (Silnik)
~Bartek
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
jedynka i dwójka trochę za krótka za to trójka od 35 km/h do 115 km/h (Skrzynia biegów)
4,1
~mizap@op.pl www.mizap.republika.pl -=MIZAP=-
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
Nierozgrzany polonez jedzie jak muł. Gdy mój był rozgrzany na światłach wyprzedziłem BMW M3 Roadster (Silnik)
3,3
~tedz@poczta.fm
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
Traktuję ten samochód jako środek lokomocji: praca, wypoczynek, wczasy itp. Nie jest to przepiękny samochód ale też nie kupiłem go by świecić przed sąsiadami :-) Jestem drugim posiadaczem (zakup 1998 zrobiłem blisko 60 tys.). Nie jest to oczwiście bezawryjny wóz, ale jest pewny! Raz tylko w zimie okazało się, ze akum. zasłab i rano nie wyjechałem. Inne awarie usuwam gdy jeszcze nie przeszkadzają w jeździe.
~Lenon
Hatchback 1.6 87KM 64kW
Kolor szary,karoseria bez rdzy.Wersja exportowa do holandii chyba.
~edek
Hatchback 1.6 87KM 64kW
Ładnie chodzi,ma kopa.V-max 140-160 km/h.Jest troche huku ale dopiero przy ok. 4,5x1000 rpm. (Silnik)
~rafdan
Hatchback 1.5 75KM 55kW
bardzo cicho pracuje i po modernizacji ma super przyspieszenie:) (Silnik)

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~zenek
Hatchback 1.5 75KM 55kW
raz przedobrzylem...przy 80 z 3 na 2 zredukowalem..ale pociagnal ;) (Skrzynia biegów)
FSO Polonez Hatchback