Lista ocen FSO Polonez Hatchback (179)

3,5
~foxtrod
Hatchback 1.5 75KM 55kW
tani w utrzymaniu , pakowny , tanie części jak ktoś się zna na mechanice to plecam!!! za śmieszne opieniądze/!!
~-MIZAP-
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
Pali bardzo dobrze. Silny jest jak ferrari. Tylko jak jest zimny to przerywa. A rozrusznik czasami "cyka" zamiast "jęczeć". (Silnik)
~robert
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Mam poloneza od 1984r tzw export .Przejechalem 450tys km bez remontu silnika ,Natomiast siadlo zawieszenie przednie i duperele typu (aparat zaplonowy)Wracajac do silnika byl zawsze wymieniany na czas olej ,2razy rozrzad padl w sumie nie mam nic do zazucenia Poldkowi tylko to ze czas jego minol ,szkoda ze go nie modernizowali.
4,1
~Mulder
Hatchback 1.6 87KM 64kW
Kolorek granatowy,malo rdzy.Jestem (szczesliwym) drugim właścicielem.
3,8
~Dark
Hatchback 1.5 75KM 55kW
na gazie wolniej wchodzi na obroty na benzynie bez większych problemów,z wyprzedzaniem nie ma większych problemów,max 155 km/h :-) (Silnik)
~maxi
Hatchback 1.6 87KM 64kW
W piatke mozna jechac 150 km/h bez problemu :) poldek to jest cool auto
3,3
~Poldzio
Hatchback 1.5 75KM 55kW
czasem mam problemy z wstecznym ale jak na te lata ok. (Skrzynia biegów)
2,4
~k.grzebien@szpital.jaslo.pl
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
silnik po 50 tys przeszedł kapitalny remont, od tamtego remontu przejechał jescze 70 tys już bez remontu i to praktycznie tylko na gazie (Silnik)
2,2
~maciek
Hatchback 1.6 GL 87KM 64kW
Miałem poloneza...Na szczęście juz sie go pozbyłem(poszedl na żyletki)Tragedia!!!Rdza ,rdza, rdza...i duże spalanie ,przyśpieszenia to chyba wóz z węglem ma lepsze...silnik wrecz brak słów.jedyne plusy to ceny części zakupu samego auta.Gorąco nie polecam tego modelu!
3,1
~aj
Hatchback 1.5 75KM 55kW
głośny, słabo wyciszony ale bezawaryjny do remontu silnika 127000 km po remoncie 230000 km zrobionych na gazie i nic chodzi nadal.
FSO Polonez Hatchback