Lista ocen FSO Polonez Hatchback (179)

3,2
~posiadacz poldka
Hatchback 1.5 75KM 55kW
blacha slaba i widac ze byl malowany w niektorych miejscach (polowa karoserii) ;),kolor pomaranczowy :)
2,2
~darek
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
Co tu duzo mowic.. Polonez jaki jest kazdy widzi.. nigdy wiecej takiej krowy sobie nie sprawie. Wolalbym jezdzic rowerem...
3,8
~bartek
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
W porównaniu do dzisiejszych samochodów to mół itd... ale ja nie jestem zwolennikiem prywatnych rajdów :) (Silnik)
3,4
~reis@wp.pl
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
Auto jak na polski wynalazek jest całkiem niezłe, ale blachy to ma naprawde do d..., ma go od 1991 r. w tym czasie z poważnych usterek to pęknięte resory (dwa) ale to chyba wina bruku w mojej miejscowości (Ośno Lubuskie przy samym Ratuszu mi poszły), wymiana sprzęgła, i po 170 000 wymiana silnika na fiatowski 1500 (chodzi jak żyleta, po remoncie pali w mieście do 9,0ln na trasie 7,0 - 7,5l serio serio). tylko rdza już zaczyna mi drzwi żreć.
3,7
~kyller83@wp.pl
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Jak na stary typ poloneza uważam ze silnik jest b.dobry,pracuje super i jest dość cichy (Silnik)
3,3
~A.M.
Hatchback 1.6 87KM 64kW
silnik pięknie się sprawuje,zwija asfalt tylko olej "troszeczkę" wycieka 2 litry na 1000 km. ktoś kiepsko go przerobił z łańcuszka rozrządu na pasek (Silnik)
3,2
~Duke 137
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Ospały,niemrawy.Na odcinku między Chrzanowem a Krakowem jechałem 140 km/h bo jak się już zaczął dobrze rozpędzać trzeba było hamować.Na wyprzedzanie trzeba czekać kilometrami albo wogóle nie wyprzedzać. (Silnik)
3,6
~Matys
Hatchback 1.5 GL 82KM 60kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z Poloneza jestem posiadaczem już drugiego i narazie pozostane wierny tej marce! ;)
~s@dek
Hatchback 1.6 87KM 64kW
nie wiem na czym to polega,ale ma lepszego kopa niz 125p i leci 170 (po prostej)... (Silnik)

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dw
Hatchback 1.6 87KM 64kW
to nie to co nowoczesne auto, ale poza tym nie ma na co narzekać
FSO Polonez Hatchback