Lista ocen FSO Polonez Hatchback (85) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zgred
Hatchback 1.6 87KM 64kW
mój egzemplarz akurat ma dobre zawieszenie to nie można narzekać,drogi trzyma się pewnie nawet przy 160 km/h (oczywiście na względnie dobrej drodze)..jakby się uprzeć to można dość szybko brać zakręty ;)
~kontek89k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 GL 82KM 60kW
Brak zastrzeżeń. Wszystko pracuje idealnie i prowadzenie poloneza jest praktycznie bezproblemowe. Nie straszne mu są ostre zakręty i dziurawe drogi. Układ jezdny poloneza wszystko znosi na 5.
~Benek26
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
do sportowej jazdy sie nie nadaje, a takze do szybkiego pokonywania zakretow. sam komfort jest jednak swietny. przydaly by sie wieksze koleczka bo r13 to za malo jak na ta wielkosc pojazdu :(
~spas12
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Przed wypadkiem bez zarzutu (wymieniłem amortyzatory po latach i okazało się że to na wyrost) dobrze się trzymał drogi, po wypadku jest gorzej - trzeba będzie jeszcze mu zrobić obdukcję
~taki jeden co miał poloneza
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
na naszych polskich dziurawych drogach spisywał się rewelacyjnie,nie wiem czy inne auto zza zachodniej granicy by tak zniosło tą męczarnie
~szarik
Hatchback 1.5 75KM 55kW
buja jak na statku,przydałoby się go przejrzeć,wachluje się ciężko i straszne luzy,z tego co wiem nic nie było z nim robione od jakichś 15 lat
~JACO
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Jak na konstrukcje z takim stażem jest dobrze. Niektórzy narzekają ciężką prace a ja nie choć jestem dość mizernej postury to daje redę bez problemu.
~Maciek_126
Hatchback 1.6 87KM 64kW
W miarę ok ale za Polskimi dziurami to on nie przepada. Kierownica trochę ciężko chodzi - wiem, że to nie mercedes ze wspomaganiem ale czasami to ledwo idzie.
~p i o l o o n @ o 2 . p l / Daro
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
Jednym słowem kanapa na krowie, ale jak się umie jeździć z napędem na tył to można robić cuda (czy ostre branie zakrętów, czy zakopanie się w błocie)
~Maciek_
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
Układ jezdy również pozostawia wiele do życzenia. Auto jest zbyt miękkie, dlatego może zachowywać się niestabilnie na trasie. Hamulce są niestety bardzo słabe.
FSO Polonez Hatchback