Oceny FSO Polonez Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW 1978-1991

FSO Polonez Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW 1978-1991 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny FSO Polonez Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW 1978-1991

~serafin2001@o2.pl
FSO Polonez
Auto odziedziczyłem po tacie i bracie (kolejno). Tata dbał bardzo i trzymał w garażu, brat lał i jeździł, za bardzo się nie przejmował, za jego kadencji sporo usterek (stał pod chmurką). Ja też leję i jeżdżę, ale staram się utrzymywać go tak żeby był sprawny na następny raz i żebym nie musiał się wstydzić że brudny. Sąsiedzi chwalą jak zawsze, ale i tak widać, że wolał stać w garażu. Największy mankament to ten zamulony silnik i duże spalanie....
~DawidMiko
FSO Polonez
A wiec puenta: samochód ten jest to tani, dobry samochód. Gdyby nie spalanie i troszkę dynamiczniejsza jednostka napędowa z pewnością miałby lepsze oceny. Dla osoby która lubi zabytki autko idealne. Rarytas! Dbajmy o polska motoryzację! Nie bądźmy burakami, nie niszczmy samochodów typu Polonez, Maluch. To piękne samochodu pochodzące z czarnej i brzydkiej epoki komunizmu.
~Bartosz Maciej
FSO Polonez
Ładny samochód, kanciasty, komfortowy, Tylnonapędowy, polskiej produkcji, obecnie już historyczny. Z dwulitrowym silnikiem, wystylizowany na rajdówkę z lat 80- tych - maszyna doskonała nawet na obecne czasy. W oryginale - piękny zabytek, warto go mieć. Kupiłem go po 10 latach jazdy wieloma samochodami z sentymentu, z serca, z niechęci do nowoczesnych, wyokrąglonych,\"bezpłciowych\" plastików z układami scalonymi.
~taki jeden co miał poloneza
FSO Polonez
nie dam złego słowa na niego powiedzieć,byłem z niego naprawdę zadowolony,po za drobnymi jego mankamentami...10 letni polonez to napewno lepszy wybór niż 25 letni golf,miałem wiele samochodów ale z żadnego po za wyjątkiem Forda Escorta nie byłem tak zadowolony jak z tego właśnie Poloneza :)
~Jar
FSO Polonez
Mimo swoich wad, przestarzałości i mnustwa drobnych usterek jest to bardzo funkcjonalna maszyna. Prawie każde auto w tym wieku wymaga specjalnej troski, a naprawy poldka są na prawdę tanie i często do zrobienia we własnym zakresie. W ocenach starałem się być obiektywny i pomijać olbrzymi sentyment do marki FSO :)
~CHUDSON
FSO Polonez
Jak ktoś szuka środka transportu o którego nie trzeba dbać i można katować to poldek nie jest takim samochodem , Natomiast dla kogoś kto kocha samochody i obchodzi się z nimi właściwe poldek odwdzięczy się niezawodnością - to auto uczy szanować samochód

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~p i o l o o n @ o 2 . p l / Daro
FSO Polonez
Jak widzę kumpla który ćwiczy odpalanie 10 letniego Diesla NISSANA i którego przez 4 miesiące rozciągałem. A ja odpalałem w -25 stopniowe mrozy za 2 razem z gazu (bak od bęzyny miałem dziurawy) odpalam to jest SUPER
~mak
FSO Polonez
Auto wspomnieniowe w stanie fabrycznym. Cieszy, że wszystko sprawne. ŻADNEJ: elektroniki, wspomagania,klimatyzacji itd. Jednym słowem ...jakby co...to pojedzie !
~Vev :)
FSO Polonez
ogolnie samochod prezentuje sie niezle (na zewnatrz),w srodku panuje syf,nie lad itp ;D
~Borset
FSO Polonez Hatchback