Lista ocen GAZ Gazela (13) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~polny zapierdalacz
Van 2.2 79KM 58kW
w serwisie pracują amatorzy, przynajmniej w tym w Bytomiu, mechanik tak podciągnął ręczny, ze po załadowaniu nie mogłem jechac bo hamulce złapały. poza tym niedawno poszla mi gałka przy drązku poprzecznym przy układzie kierowniczym, za to sie powinno iść siedzie, co to za fuszera, moze byc luz ali nie ma prawa przeciez odpaść mi drążek na drodze, dobrze ze na postoju, bo sie nie zabiłem :[
Van 2.1 TD 110KM 81kW
ktoś kto opisuje ten samochód że jest ok za te pieniądze jest chory.za co nie zapłaciłes przy zakupie zapłacisz w serwisie.a spalanie na poziomie 14-15 bez rewelacji
~G.N.
Van 2.1 TD 110KM 81kW
Niestety tu też nie ma rewelacji. Tylny most lubi cieknąć, silnik ma problemy z odpalaniem w zimie, urywające się rozruszniki, ciągle świecący się Check Engine, rdzewiejąca blacharka
~Wojan
Van 2.6 TD 115KM 85kW
skrzynia rozdzielcza skrzynia biegów węże wspomagania ukł. kierowniczego przewód hamulcowy, odkeljenie się szczęk hamulcowych naprwa intercoolera - spawanie
~Krzysztof_Bud
Van 2.1 TD 110KM 81kW
Serwis - chyba to jest najważniejsze, robię przeglądy co 10 tys km i auto jakoś działa cały czas, wszystko na bieżąco w serwisie robią co trzeba.
~Pablo
Van 2.1 TD 110KM 81kW
27 tysięcy padła pompa paliwa, po 5 tysiącach poważny wyciek oleju, pęknięcie przewodu wspomagania kierownicy.
~dawid
wymiana pompy wody 3 razy remont skrzyni biegów 2 razy wymiana tylnego mostu
~banek
Van 2.6 TD 115KM 85kW
spalone sprzęgło ale to bardziej wina kierowcy - amator bez wyczucia samochodu
~Jarek Wilczyński
piszczący pasek od wspomagania - 2 razy był podciągany,
~Andrzej Krowicki
Van 2.1 TD 110KM 81kW
czeste awarie sprzegla ,wycieki plynow eksploatacyjnych