Lista ocen Honda Accord IV Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW 1990-1994 (6) - Całokształt

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szyna
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Samochod naprawdę godny polecenia jeśli tylko trafimy na zadbany egzemplarz. Pomimo wieku potrafi cieszyc, trzeba tylko dbac o niego, kazda rdze eliminować bo błyskawicznie się rozprzestrzenia. Teraz pisze o swojej drugiej Hondzie i w niej wlasnie rdza zjadla większość auta, do tego był odpicowany do sprzedaży jak go kupowałem i dalem się nabrać a po czasie powychodzilo wszystko. Inaczej wspominam swoja pierwsza Honde Accord Coupe, o której...
~prywo
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
samochód bardzo dobry, punkt mniej za niektóre części zamienne dostępne tylko w ASO i za niebotyczne ceny (antena automatyczna za ponad 1500 zł, kawałek gumy na pedały np hamulca 40 zł to jakaś pomyłka )
~chaos_1982
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Takich samochodow już nie robią... W tej chwili jak sie chce niezawodne auto, to trzeba kupić coś z \\\'05 klasy średniej wyższej. Autami z \\\'95-\\\'02 to sie nie pojeździ.
~dan1521@o2.pl
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Jak na swoj wiek mogłem się spodziewać, że nie będzie to idealne autko, ale w porównaniu do podobnych aut z tego wieku wydaje mi się, że nie powinienem narzekać
~Komar
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Naprawdę najlepsza moja Honda (w tym momencie mam 3). Gdyby produkowali takie nowe, pewnie bym kupił :)
~mts
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Niezawodny, dynamiczny, piękny, mało popularny - w zasadzie idealny samochód.
Honda Accord IV Sedan