Lista ocen Honda Accord V Sedan (139) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 135 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
mam auto prawie rok, ma ono już 11 lat a w środku wszystko się trzyma, z drobnych rzeczy to dużo hond ma problem z przepustnicą tzn obroty skakały na biegu jałowym, ale naprawa nie jest droga, nawet samemu można było sobie z tym poradzić
~avocado30@op.pl
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
usunąłem z samochodu nieoryginalny autoalarm, który samoczynnie otwierał centralny zamek, przestrzegam wszystkich nabywców używanych aut bo spotyka mnie to nie pierwszy raz. należy usuwać z samochodów wszystkie dokładane alarmy i immobilisery
~Sebastian
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Nie bede dzielil tego na usterki drobne i powazne, bo bylo tego troche. Wiele awarii napisalem u gory. Najwiekszy problem sprawialo mi zawieszenie przednie, mimo tak prostej budowy wiecznie cos sie z nim dzialo
~NIKT
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Jedyne co się zepsuło z drobiazgów to paski podgrzewania tylnej szyby, ponieważ mimo próśb o nie rzucanie damskiej torebki na półkę za pasażerami z tyłu i tak znalazł się ktoś kto powiedział że 75km z torebką na kolanach to za daleko.
~Mieszko
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
miałem toyote camry i nissana maxime ze o bmw i oplach nie wspomne. moj accordeon to najbardziej niezawodne auto jakie widzialem. silnik to jest chyba kuloodporny nic go nie ruszy po 200 tysiach smiga jak swiezyna.
~MariuszS600
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
mam go pol roku i jak na razie tylko wahacz no i tylnie nadkola ale to standard w tym modelu i ogolnie u japonczykow, zawansowane zawieszenie wiec gumowe elementy n anaszych drogach szybciej podlegaja zluzyciu.
~sebek34
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
awaryjność mojej Hondy przeszła wszystko,pękały plastiki,eletryka szyb padała,awarie zamka drzwi i klamek,awaria wycieraczek i zbiornika płynu spryskiwaczy,wiele drobnych uciązliwych usterek psuło naprawde dobry komfort tego auta
~civic706@vp.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
jak do tej pory wymieniłem tylko żarówki, i gumy na wachaczach - polecam te droższe bo te tańsze lubią spadać z przegubu. Chyba szykuje sie wymiana chłodnicy bo zaczyna kapać płynem - przyczyna to przerdzewiała ramka chłodnicy.
~mateusz
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
drobiazgi które sie \"psują\" w tym aucie to dość częsty przypadek... to cos stuka to zapuka. cos silnikiem szarpie i po wizycie u 10 mechaników dalej szarpie.... takze trzeba to auto lubic
~AccordFan
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Nie było tego wiele, ale usterki typu przepalone żaróweczki w desce rozdzielczej, przycisków otwierania szyb. Mimo, że 13-latek zero rdzy, nawet w typowych miejscach jak dla Hondy czyli na nadkolach.
Honda Accord V Sedan