Lista ocen Honda Accord V Sedan (139) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 135 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fachowiec
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
auto mam 5 miesięcy - zrobiłem nim 9 tys km... na razie bez usterek nawet tych drobnych, auto ma 11 lat a cala elektryka wciąż działa!
~korba1976@vp.pl
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
trzeba uwazac zeby kupic w dobrym stanie.nie dziala troche elektryki tzn lampki, zabezpieczenia tylnych drzwi.
~Titoy
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Wszystkie drobiazgi wewnatrz (przelaczniki, pokretla, schowki) ciagle dzialaja bez zarzutu, nie mam powodu do narzekan
~MASA
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Troche elektonika szwankuje znaczy sie żarówki lampki oswietlające tablice i takie tam pierdółki ale poza tym ok.
~gesserit03@lycos.nl
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
no dam 5 mam to autko pol roku i przez ten czas z awarii mialem tylko pekniety wezyk sprzegla, poza tym olej etz.
~alex
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
2 żarówki h1, skrzypiący amortyzator(smarowanie-30zł), coś tam rozrusznik średnio kręci (problem tylko na mrozie)
~pj_janowski@wp.pl
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
po kilku latach eksploatacji z drobiazgów trzeba wyregulować zamki w drzwiach, wymienić żarówki na nowe, wymienić szkła w lusterkach
~Dejmien
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
Zdarzają się ale nie częściej niż innym markom. Nie można narzekać biorąc pod uwagę wiek auta.
~NigdyWiecejJDM
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
ABS i poduszki lubia sie zaswiecic, centralny sam sie zamyka jesli kluczyki sa w stacyjce.

Usterki Honda Accord V

Honda Accord V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Johnny
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
uciazliwe usterk iz elektornika i klima nieszczelna jak to u japoncow - mechanika jets ok
Honda Accord V Sedan