Lista ocen Honda Accord V Sedan (139) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 135 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojtas
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
auto posiadam od misiaca ale juz moge powiedziec ze piatka dla silnika rewelacja pomimo 2200000 tys silnik chodzi jak igielka zawiesznie troszke za twarde na nasze drogi ale ogolnie niejest zle dzieki temu auto pewnie sie prowadzi wczesniej mialem lagune i niebede tego komentowal super auto za male pieniadze
~mirage2006
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
przebieg 220.000 km ****************************** Z hamulcem ręcznym mały problem przy przebiegu ****************************** Sprawdzałem zawieszenie i amortyzatory wszystko wporządku ****************************** Delikatny mały problem z domykaniem lewej przedniej szyby ******************************
~Rafał Sokołowski drombo@poczta.fm
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
Hmmm... ten ABS po zainstalowaniu LPG cos tak niebardzo chce... raz tak, raz nie... Szyba (kierowcy) wyskoczyla z prowadnicy.... Mialem Forda Escorta i nie mialem problemow (moze dlatego,ze nie bylo ABSu i elektryki :))) Mam nadzieje,ze to przejsciowe klopoty... Z reszta jesli nie to i tak HONDZIE wszystko wybacze :)
~szefc
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Jest kilka rzeczy w tym samochodzie, które lubią się psuć, np: elektryczna antena, mechanizm szyby elektrycznej, uszczelki w przednich drzwiach, itp. Każde auto ma swoje wady, a moje ma 14 lat i 250 tyś przejechane. Kiedy słucham użytkowników innych aut, to się cieszę ze swoich usterek :).
~Michał_1982
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
śmieszne drobiazgi typu hałasujący lewarek zmiany biegów, zacinający elektryczny szyberdach, mechanizm otwierania przedniej szyby pasażera, falujące obroty silnika - szybko rozwiązana sprawa, odpięcie kostek prowadzących do pompy wtryskowej i przeczyszczenie styków. Po tym objawy ustąpiły
~Sekou
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Tutaj sporo zastrzezen. Szyby - horror!!! Szyba od strony kierowcy nie otwiera sie plynnie, od strony pasazera wlasnie sie posypala, tylnie szyby po otwarciu do konca trzeba nieraz ruszyc reka aby sie domknely. Przepalona zaroweczka od zegarka. No i tylnie nadkola podatne na korozje,
~sieluzyc@o2.pl
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
Mam dwie przepalone zaroweczki na kokpicie. Przednia lewa szyba nie otwiera sie plynnie. To, co niepokoi, to rdza w okolicy tylnych nadkoli; ponoc przypadlosc tego modelu. Jak dla mnie jest to efektem otworow, w ktorych gromadzi sie bloto, ale w serwisie powiedziano mi, ze to efekt skraplania sie wody.
~stayer m3e36@op.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Osłony przegubów, el. wysuwana antena, rdzewiejace tylne nadkola (o dziwo zalezne od koloru lakieru) Najlepsze sa srebrne, najgorsze bordowe.Mechanizm el regulowanych szyb.Nalezy profilaktycznie smarowac uszczelki , bo zbyt duzy opor na nich powoduje pekanie rolek.
~miecio_2007
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Z drobiazgów nie ma się do czego przyczepić. Wiadomo niektóre sprawy trzeba poprawić czasem zajrzeć pod maskę .Ostatnio wymieniłem napinacz paska alternatora niestety nie ma zamienników oryginał dosyć drogi ok 650zł.Ogólnie na większość części są zamienniki.
Dziennik kosztów dla Honda Accord V Sedan
6,4
9,1
9,3
~Emilio
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Posiadam auto ponad rok i wszystko działa jak należy.Ta marka i ten model również, słynie z niezawodności.Wierzę że będzie tak nadal.Minusem jest korozja tylnych nadkoli,prawie każdy to przechodzi oraz el.antena,która czasem nie działa poprawnie.
Honda Accord V Sedan