Lista ocen Honda Accord V Sedan (139) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 135 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ToMeK .....::::PoZdRaWiAm::::......
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Nic mi sie nie popsuło no moze tylko pompka od spryskiwaczy ale naprawa wyniosła mnie 30 zł ..... i to na tyle, no i oczywiści takie podzespoły jak klocki itp (normalan eksploatacja)
~KECAJ
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Spalona żarówka reflektora :-), zaślepki świateł w tapicerce drzwi czasami mogą się uszkodzić przez pasy bezpieczeństwa. Łatwo ułamać klamkę w drzwiach otwierającą drzwi od środka.
~Damian
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Szczerze w moim accordzie nie miałem jakichś problemów z \"drobiazgami\" nie świeciły mi żarówki od nawiewu ale po wymianie ich na nowe wszystko gra i buczy
~Radek M.
Sedan 2.3 i SR 158KM 116kW
W aucie 18 letnim mają prawo czasem paść drobiazgi - prawa szyba, przerywacz kierunkowskazów, itp. Mimo wszystko oceniam na 4 z dużym +.
~marcindo@tlen.pl
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Jeżdżę autkiem 2 lata więć myślę, że mam podstawy do oceny - w tym czasie ciężko coś znaleźć, no może latający lewarek od zmiany biegów, żarówka,
~Yasioo
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
szyba od strony kierowcy wypadla z prowadnic, centralny zamek od kierowcy i po przekatnej w drzwiach pasazera wymagal niewielkiej naprawy
~tom
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
auto nie psujace sie ale brakuje mi w nim abs za duza masa na nie posiadanie jego, hamulce moglyby byc lepsze, bo na mokre nawierzchni ciezko sie zatrzymac
~Tadek
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
Przez 6 lat usterka wentylatora dmuchawy.Plus żarówki przednich lamp .Więc oby tylko takie samochody jak ten Accord.
~Woojti
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Poszedł mi dziś mechanizm w szybie elektrycznej ale to pewnie przez mrozy. Głupie centra handlowe i te papierki. A tak to super !
Dziennik kosztów dla Honda Accord V Sedan
6,4
9,1
9,3
~rebok24@o2.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
w sierpniu padłą mi pąpka sprzęgła kupiłem 2gą za 80zł i sam wymieniłem zajeło mi to 4godzinki a z drobiazgów? hmm nie zauważyłem wad.
Honda Accord V Sedan