Lista ocen Honda Accord V Sedan (139) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 135 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomasz.pro@vp.pl
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
Wymiany okresowe, żadnych awarii, z wiekiem coś nieco się zużywa,-wysprzęglnik, pompa sprzegła, -osłony przegubów amorki i to chyba wszystko.Nic nie jest wieczne i jak się używa to się zużywa :)
~siwyopole mail: siwy@zwm.punkt.pl
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Jak narazie przejechalem tym autem w tydzien 3 tys km.Nie zanotowalem zadnych usterek.Jedyne co mnie zaniepokoilo to klamka wewnetrzna tylnych drzwi.Nie da sie ich otworzyc od wewnatrz.
~konzi
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
cóż 15 letnie auto i przez 2 lata eksploatacji wymieniłem: akumulator, końcówke drążka, wahacz po przygodzie z krawężnikiem i zrobiłem drobną regenerację rozrusznika
~stayer
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Mechanizm opuszczania szyby przód.Po wlasnorecznej modyfikacji dziala niezawodnie juz wiele lat.Warto kontrolować osłony przegóbów(ale ich zuzycie po tylu latach to normalna sprawa)
~david 6276
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
czasami przytrafi się jakaś głupota ale tak chyba w każdym aucie poza tym nie jest to jakaś przesadnie skomplikowana konstrukcja i można większość usterek wyeliminować samemu
~Jan
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
Z drobiazgów to tylko linka od SRSu mi się przetarła i nie działają mi poduchy, listwa uszczelniająca przednią szybę mi się odczepiła i padają mechanizmy do otwierania okien.
~lelek1978@o2.pl
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Wymiana końcówek drążków kierowniczych,świec i kabli na nowe,oleju w silniku i rozrządu ale to zrobiłem zaraz po zakupie auta.Dla mnie to podstawowe rzeczy teraz wiem co mam.
~INST SLAWEX
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Antena elektryczna była uszkodzona jak kupiłem auto, poza tym było kilka drobnych usterek lecz były spowodowane one niewłaściwym użytkowaniem przez poprzedniego właściciela.
~biedny automaniak
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Drobiazgów nie było, no może nowy akumulator, ale nie ma się co cieszyć bo było dużo poważnych wymian. Źle chodzi na gazie, czuć szarpanie silnika. Pewnie czeka mnie kolejna naprawa.
Dziennik kosztów dla Honda Accord V Sedan
6,4
9,1
9,3
~catalunya24@googlemail.com
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
ogolnie elektryka szyb bocznych i regulatorow podnoszenia i opadania - padaja jak muchy a dlaczego bo dziadoski Rover przegluby na tylnich kolach lapie rdza
Honda Accord V Sedan