Lista ocen Honda Accord VII Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW 2003-2008 (49) - Widoczność

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wertyk
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Super. Czasem mi tylko przeszkadza przedni słupek ale wszystkie auta go mają...Przy parkowaniu bocznym nie mam najmniejszych problemów nawet tam gdzie tego miejsca jest naprawdę mało. Zawsze jestem z siebie dumny... Żona jeździ nim głównie więc ze względu na nią dołożyłem czujniki z tyłu bo dla niskich osób może być trudniej.
~Rumak001
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Widoczność jest ok. Co prawda trzeba brać poprawkę na słupki boczne ale znam tylko jedno auto ze słupkami przejrzystymi - jakieś Volvo. Lusterka boczne ok. Tył - kombi trzeba wyczuć, po 2 pocałowaniu przeszkody z tyłu nabrałem już wprawy. Parkuje mi się lepiej niż dużo mniejszą Fabią.
~Marcin
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
kiepska widoczność z pozycji kierowcy przez masywne słupki A, w wersji kombi do tyłu tragicznie, słupki C są szerokie i strasznie zawężają pole widzenia, bez czujników nie czujemy odległości i nie widzimy zbyt dokładnie wszystkiego w lusterkach, pomimo tego że są dość spore.
~amerik
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Przód i boki bez zastrzeżeń. Tył ograniczony, ale jest oczywiście konsekwencją kombi, ale taki samochód wybrałem i z tym trzeba się pogodzić. Pomagają dżwiękowe czujniki parkowania, ale mam ograniczone do nich zaufanie i na wszelki wypadek dodatkowo się upewniam.
~jinxsior
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Czytalem różne komentarze na temat złej widocznosci z przodu ze wzgledu grube slupki, ja tego problemu nie stwierdziłem.Widocznosc do przodu świetna, jesli chodzi o tył ( mam kombi) to rzeczywiscie szyba jest zdeka przymala i trzeba wszystko robic na czuja,czujniki cofania wskazane.
~Bartek
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jest dobrze - przód widać fajnie, do tyłu też bez problemu. Problem mogą stwarzać jedynie lusterka - wprawdzie nie fałszują obrazu, lecz brakuje tu automatycznego opuszczania przy cofaniu. Niska pozycja za kółkiem robi swoje - coś za coś. :/
~gabigab
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Szyby idąc od przodu do tyłu auta stają się coraz mniejsze, przez szyby bagażnika mało co widać, ale nie ma tragedii, początkowo widoczność utrudniał mi dośćdługi i szeroki przedni słupek, ale byłą to kwestia przyzwyczajenia
~jan
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Auto w wersji kombi dochodzi do 4,8m długości. Widoczność podczas jazdy oki. Auto trzeba poznać przy manewrach parkowania. Szczególnie jak posiada się egzemplarz bez czujników parkowania lub kamery
~dygin
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
mi troche przysłania widocznoć lusterko wew. ale to ze wzgledu na to, że mam 196 cm i szyber dach prze co mniej miejsca nad głową. Wysokim osobą nie polecam wersji z szyber dachem

Usterki Honda Accord VII

Honda Accord VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~zulu
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Do przodu widoczność dobra, trochę przeszkadzają boczne słupki, ale to normalne. Do tyłu ....., bez czujników cofania ....lepiej jeździć tylko do przodu, jak to w kombiaku.
Honda Accord VII Kombi