Lista ocen Honda Accord VII (324) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 318 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zygmunt
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Auto trzyma cenę nie wiedziec czemu,ale stado ma taka opinie więc dla sprzedających świetnie.Dla mnie za drogie w stosunku do tego co oferuje.
~zbyszek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Wydaje mi sie ze przereklamowany i za drogi.Adekwatne ceny to z 25% niższe.Auto i marka "jedzie" na opinii o historii....a czas nie stoi w miejscu.
~KotteK
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Dorzuciłbym 3 brakujące kwestie w/w i byłoby cudnie. - jakość karoserii (lakier) - kilka Nm dostepnych wcześniej - wyciszenie nadkoli
~WBon
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Nic nie można znaleźć na runku w tej cenie i w tych parametrach. Kolejna wersja accorda ma przecież ten sam silnik a ju cena o wiele wyższa.
~Wasyl
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Gdyby Honda wydała podręcznik „jak wyprodukować solidne, trwałe, bezawaryjne auto” Audi, Bmw, Mercedes mogło by wykupić prenumeratę. Auto NIEZAWODNE.
~Michał
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Adekwatnie. Cena za to auto jest uczciwą w stosunku do tego co dostajemy, a jest to pojazd który przeszedł próbę czasu i świetnie się trzyma mechanicznie.
~Lukasz
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Nie bylo do konca tanie lecz odwzajemnilo sie pokonaniem ponad 230 000 km bez wiekszych usterek i mysle ze spokojnie zrobi kolejne tyle
~Sebik
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
To drogie auto nie wiem czy warte tych pieniedzy, poza tym że się nie psuje ponoć nie widziałem więcej plusów, moje poprzednie Volvo zdecydowanie lepsze.
~Bogdan3
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Z dodatkami, full wypas i oryginalny hak poszło prawie150 ale naprawdę nie czego żałować. Warta swej ceny. Zobaczymy co będzie później.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VII
7,6
10,4
12,0
~Andre
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
samochód dość drogi ale wart swojej ceny ponieważ kupując tzw. podstawę masz juz w niej wszystko co byś chciał 2 strefowy klimatrinic itd.