Lista ocen Honda Accord VII (642)

~jinxsior
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jestem zachwycony. Za dwa tygodnie zakładam gaz, wiec problem spalania bede mial z głowy.
~marek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Auto umiarkowanie solidne.Sportu w nim nie doświadczycie,wygoda jako tako.Najjaśniejszy punkt to silnik -regulować zawory lać olej (niestety mój egzemplaż brał go równo-ale to ponoć taka uroda) jeździć.Karoseria z papieru,brak sztywności co czuć na nierównościach,zawieszenie pomimo wzorowego stanu postukujące tu i ówdzie,wnętrze podatne na zmęczenie-materiały i spasowanie średniej jakości,w wielu moich autach lepsze.Zaskoczyło mnie mnóstwo...
3,2
~Sebik
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Auto zdecydowanie niewygodne, paliwożerne, jak dla mnie za długie biegi i moment źle rozplanowany, nie czuć tych 150 KM.
~dat
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
gdybym miał wybierac auto jeszcze raz to wybrałbym jedno z trzech :accord, mazda 6 2.0diesel, volvo s60 2.4 diesel
3,6
~pw
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Dobrze solidnie wykonano auto, co meczy w tej klasie to hałas pochodzący od podwozia i niszczenie opon (według dealerów i ekspertów od michelina wszystko jest w porzadku a autem na niemieckiej autostradzie podróżujac z wiekszą wieksza predkoscia odechciewa sie jezdzic hałas i wibrajce bardzo niemiłe i męczące kierowcę) Wielokrotne wyważanie i przekładanie opon niewiele pomaga. Żenada w nowym aucie klasy średniej za tyle pieniedzy. Zmieniłem...
~subaru2002
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Accord wersja executive. Navigacja, tempomat, skorzane, podgrzewane i el. sterowane fotele, automatyczne swiatla i wycieraczki i szyberdach. Zadnych problemow, poza uszkodzonym czytnikiem DVD SAT NAVI. Przebieg 300tys, km, jestem 3-cim wlascicielem i mam pelna ksiazke sewisowa i tylko ASO pieczatki. Teraz Minusy w porownaniu z moim poprzednim autem: 1. Gola Blacha w bagazniku 2: Podpurka maski- brak silownika 3: Brak funkcji 3 migniec...
~marcin
Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW
Auto Bardzo dobre ! godne polecenia kto dużo jeździ do codziennego użytku i na dalekie trasy
~klops
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Całkiem fajne auto. Porządnie wykonane, pozbawione w zasadzie wad fabrycznych co w dzisiejszych czasach jest ewenementem. Stosunkowo dynamiczne i umiarkowanie oszczędne. Estetycznie kontrowersyjne, moim zdaniem wersja kombi zestarzała się bardzo brzydko. Wygląda jak trumnowóz, sedan znacznie lepiej wypada pod tym względem. Sytuację ratują trochę dokładki z wersji Type-S.
~Adam
Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW
Jestem nie obiektywny, gdyż jestem pasjonatem marki H. Zakup był w pełni świadomy i zaplanowany. Patrząc jednak z boku uważam że wygląda nowocześnie. Nie wulgarnie a jednak wyróżnia się z tłumu. Jeździ komfortowo a zarazem dynamicznie. Ma też potencjał jeśli chodzi o tunning. Co do spalania... Około 12-14 litrów przy dynamicznej jeździe na krótkich dystansach i 7 litrów w trasie (tylko raz się to udało, zamulałem go pod ten "rekord")
~Adam