Lista ocen Honda Accord VII (642)

~Kristofuros
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Bardzo dobre auto dla kierowcy lubiącego dynamicznniejszą jazdę od czasu do czasu. W zasadzie można powiedzieć, że reprezentacyjny sedan w klasie średniej dla dynamicznego managera. Cały czas odczuwam przyjemność wsiadając do niego codziennie rano już od ponad roku i oby jak nadłużej mi służył :-)
~V-TEC
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Idealny samochód dla osób które oczekują czegoś więcej niż proponuje konkurencja.
~Wasyl
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jestem szczęśliwym posiadaczem poliftowego Accorda 2.0 benz z 2007r, auto ogólnie rzecz ujmując bardzo udane, bezawaryjne, bezobsługowe, pewne, absolutnie solidne.
~Roskolnikov
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Auto wysmienite pod kazdym wzgledem, bardzo wygodne zarowno na krotkich jak i dlugich trasach,cudowny system audio no i zapach tej skóry... Poza drobnymi szczegolami wspomnianymi powyzej nie widze zadnych minusow.
~Macono
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
świetny silnik, świetny ponadczasowy wygląd limuzyny, chromy dookoła szyb, chromowane klamki, felgi 17, zmieniarka, tempomat, skóra, przesympatyczna skórzana kierownica, miłe fotele, podświetlanie zegarów, bagażnik otwierany z pilota, fabryczny japoński alarm, tempomat , full elektryka, super osiągi i spalanie
~donmikolajek__1
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
jak dla mnie to bardzo dobrze jak kazde auto potrzebuje troski i w kazdym aucie cos dzieje sie a u konkurecji nawet wiecej dlatego ja moge kazdemu polecic honde accord z czystym summieniem. dla mnie honda albo nic tak mnie zaskoczyla mile eksplatacja jej
~Artibalt
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Dla mnie super. Wygląd, bogate wyposażenie, komfort jazdy spełniają moje oczekiwania na bardzo wysokim poziomie.
~Tadek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Fajny, niezawodny samochod - raczej dla juz bardziej dojrzalej osoby niz dla mlodego gniewnego (wbrew reklamom). Ale jesli dojrzali lubia sobie pokrecic, nie oczekujac jakis nie wiem jakich osiagow to beda bardzo zadowoleni. Ja polecam wszystkim - bo jest to samochod, na ktory mozna liczyc w kazdych okolicznosciach.
~Józek_ałdi
Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW
Bezawaryjne auto z zawieszeniem nie tylko dobrym pod względem prowadzenia, ale trwałości na polskich polach zwanymi drogami. Komfort jest średni, no bo nie jest to klasa wysoka auta. Multimedia, czy bajery? Nie, kupcie sobie jakieś audi i się cieszcie.

Usterki Honda Accord VII

Honda Accord VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bartek
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Bardzo dobre wygodne i niezawodne auto. Ponadczasowa sylwetka, wygodne wnętrze i pojemny kufer. Sensowne ceny serwisu i części, szeroka oferta zamienników i punktów serwisowych.