Lista ocen Honda Accord VII Sedan (299) - Całokształt

Na liście zabraknie 179 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~frania
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
autko kupilem bo po prostu jest nie za duze, ladne stylistycznie a jezdzic w nowych "mocnych niemieckich sedanach" ciagle strach w tym kraju. Przeznaczenie glownie na miasto do pracy itp. czasem krotko za miasto. (podobnie jak streetfighter Kawasaki Z 1000) Nie jest to jednak auto uniwersalne a bynajmniej rodzinne ktore daje duzo frajdy z jazdy. Do tego celu na pewno wybiore Mondeo ´2008 (jako drugie auto oczywiscie. Honda to nieco...
~bradder
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Gdyby nie awarie po 40 tys. - to ogólna ocena byłaby na 5 - samochód jeździ jak przyspawany do drogi. Świetna dynamika i przyspieszenie, niezłe spalanie. Bardzo reprezentacyjny (jeśli ktoś ma takie potrzeby), ale też ma trochę sportowego ducha w sobie. Z awariami - mimo że z turbiną postępowałem jak w instrukcji - szlag ją trafił. Przy tak drogim samochodzie uważam, że to kaszana, pomijając inne usterki, które pojawiły się w rzekomo...
~Baldurek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Cudowny samochód. Być może moja opinia nie jest zbyt obiektywna, bo wcześniej jeździłem Audi A3 8L 98r i to była porażka. No ale w każdym razie jak na moje wymagania ten samochód ma absolutnie wszystko czego mi trzeba, a trzeba dodać, że mój model akurat z wyposażenia ma niewiele. Ale jeśli będzie mnie stać a ten się rozsypie przez rdzę (bo szczerze wątpię, że padnie w inny sposób, no chyba, że przez stłuczkę), to kupię VIII.
~jan.mat1@op.pl
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Trzeba powiedzieć \"doskonała\" bo Hondą jeździ się przewspaniale. Jedyne o co można mieć pretensje do producenta to o te reflektory nawet po wymianie na nowe parują, no i okolektor wydechu.Nie zdecydował się na kampanijną wymianę, tymbardziej że nowe są wzmocnione, licząc że część się nie zepsuje a część nie będzie spełniać warunków gwarancji.Nie wzioł pod uwagę niebezpieczeństwa dostawania się spalni do wnętrz samochodu.
~guiness
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Zrobilem accordem 47.000 (kupilem jako nowy z salonu). Od samego poczatku mam problemy z odpalaniem samochodu (2 serwisy nie sa w stanie zlokalizowac i usunac usterki), rozwalil sie stelarz fotela, 4 silowniki sprzegla wymienilem, wypadaja mi uszczelki drzwi, wymieniono mi juz oslone polosi, spryskiwacz reflektora. Wszystkim odradzam zakup tego auta. Wczesniej jezdzilem toyota i przez 230.000 nie mialem zadnych problemow.
~Ogral
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Honda Accord to samochód dla osób, które preferują pewien styl życia. Decydując się na Accorda nie możesz myśleć o funkcjonalności, elastyczności silnika, ekonomice użytkowania, komforcie jazdy. To wszystko możesz mieć bez problemu kupująć samochód klasy średniej innego producenta. Accord to wysokie obroty, czysta moc wolno-ssącego silnika, twarde zawieszenie dające pewność prowadzenia, bezpieczeństwo, bezawaryjność.
~Paweł
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jestem bardzo zadowolony z auta .. swietnie sie prezentuje ( tylko karoseria do zadbania ) i dostarcza ogromnej frajdy ( vtec daje czadu ). Autem mozna sie pobawic w maly tunning ( juz chociazby sportowy filtr powietrza ). Jest tanie w utrzymaniu i stosunkowo malo awaryjne. Silniki VTEC sa w stanie przejechac 400 -500 tys km. Jedyne co to dzis wolałbym Honde Accoord z silnikiem 2.4 190 km ;)
~Damian
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Autko już sprzedałem nie dlatego,że było złe tylko dlatego,że dostałem za niego \"dobre\" pieniążki samochód mimo malutkich wad jest super i godne polecenia obecnie jest w rękach mojego ojca,który jest nim zachwycony.W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości na temat tego modelu chętnie pomogę i zapraszam do pisania \"e-maili\" adres:koksik030@interia.pl Wygląd rzecz gustu dla mnie super!
~Hubert
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Mam auto od nowości, jak dotąd wymieniłem sprzęgło i tarcze hamulcowe na przodzie( klocki hamulcowe itp to wiadomo), auto mimo rocznika jak narazie nie rdzewieje, jeszcze nie znalazłem wykwitów rdzy( auto garażowane). Mechanicznie trzeba pamiętać o regulacji zaworów przy LPG bo auto przy wciśnięciu sprzęgła podvzas jazdy mało nie gaśnie. Poza tym jestem bardzo zadowolony z auta.

Usterki Honda Accord VII

Honda Accord VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mirek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Niezawodny. A jeżeli ktoś porównuje do Laguny (królowej lawet) to nie warto tego komentować. Kobiety wolą Francuza bo ma miękkie zawieszenie... Moja poprzednia fura to BMW e46 która okazała się największą porażką i skarbonką bez dna od awarii do awarii, strach wybrać się gdzieś dalej. Wracając do Accorda, jak ktoś chce mieć niezawodny samochód to tylko Honda. I kropka.
Honda Accord VII Sedan