Lista ocen Honda Accord VII Sedan (299) - Całokształt

Na liście zabraknie 179 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rhertel@vp.pl
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Myślę że,ocena tego auta w głównej mierze zależy od tego jakie auto posiadało się wcześniej..Jeżeli ktoś przesiadł się do Accorda z auta koreańskiego,japońskiego,niższej klasy tzn.klasa A,B,C i większości klasy D będzie zadowolony,lub bardzo zadowolony,natomiast jeśli miał wcześniej auto klasy premium bmw,audi,mercedes,raczej nie będzie zachwycony..
~bromic
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Żadnych większych awarii. Jedyna usterka to przetarta linka tylnej szyby przez co nie można otwierać okna, oraz awaria otwierania klapy bagażnika z zewnątrz. Przeglądy co 20 tys km wykonuję we własnym zakresie. Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Dla chcących przewozićwiększe przedmioty proponuję min kombi. Sedan ma kufer tylko 460 l.
~M@gik
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Ogolnie jest to bardzo fajne auto.Wygodne, szybkie, z niezłym przspieszeniem, ekonomiczne i niezawodne.Nie bede sie rozpisywał nad wyzszoscia aut japonskich nad europejskimi bo kazdy ma swój gust ale statystyki nie kłamia.Pewnie ma jakies wady (bo ktore auto ich nie ma) ale liczy sie ogół a ten jest na 5.Gorąco zachecam do zaokupu bo warto.
~waldek@flormo.home.pl
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Za 90000 zl nie ma samochodu innego o takich osiągach i wyposażeniu.Wygłada bardzo ładnie jeżdzi jeszcze lepiej.Miałem w latach 90-tychpoprzednio Accorda model 1993 2.0 l 131 km. Jeżdzil bardzo dobrze i bez awarii,ale od tego modelu różnią go lata swietlne.Jedyny malutki mankament nowego Accorda jaki mozna wytknac to zbyt male lusterko wsteczne.
~posiadacz Accorda
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
świtny silnik i hamulce, ładny, świetnie trzyma się drogi - na zakrętach (oczywiście nie 180- cio stopniowych) 160 - 170 to nie jest problem, super siedzenia - dobrze trzymają, bardzo dobre ogrzewanie i klimatyzacja, ale zawieszenie mogłoby być cichsze na nierównościach poprzecznych - na nierównościach poprzecznych czasami słychać odgłosy z zawieszenia
~Brutus
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Accorda wybrałem przez piękną prostą linie nadwozia jakość i przyjemność prowadzenia. Auto produkowane w Japonii i dzięki temu nie zawodne. Nie ma idealnych samochodów, wiec i ten ma minusy nie jest to typowo rodzinne auto mało praktyczny bagażnik chyba że ktoś się zdecyduje na jedno z brzydszych kombi accord tourer!
~Tomek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Chyba tylko wygląd jest na plus bo cała reszta za przeproszeniem nadaje się na złom , ciągłe awarie elektryki i silnik którego w serwisie nie potrafią dobrze naprawić bo niby \"tak ma byc\" to ja rezygnuje z takiego auta które więcej stoi w naprawie niż jeżdzi i taka jest prawda i każdemu odradzam. Nigdy więcej Hondy !!!
~Tadek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Fajny, niezawodny samochod - raczej dla juz bardziej dojrzalej osoby niz dla mlodego gniewnego (wbrew reklamom). Ale jesli dojrzali lubia sobie pokrecic, nie oczekujac jakis nie wiem jakich osiagow to beda bardzo zadowoleni. Ja polecam wszystkim - bo jest to samochod, na ktory mozna liczyc w kazdych okolicznosciach.
~Rafi
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
autko jest idealne dla ludzi lubiacych czasem depnąc ale patrzą na koszty super godne polecenia jak narazie żadnych problemów miałem wcześniej mondeo 02 diesel 130km i musiałem wymienic pompowtryski koszt naprawy poza serwisem 4000zł w serwisie ponad 6000 porażka ale muszę przyznac jeżdziło sie równiez dobrze ale hondka ma to coś
Dziennik kosztów dla Honda Accord VII Sedan
7,4
11,9
~Macono
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
świetny silnik, świetny ponadczasowy wygląd limuzyny, chromy dookoła szyb, chromowane klamki, felgi 17, zmieniarka, tempomat, skóra, przesympatyczna skórzana kierownica, miłe fotele, podświetlanie zegarów, bagażnik otwierany z pilota, fabryczny japoński alarm, tempomat , full elektryka, super osiągi i spalanie
Honda Accord VII Sedan