Lista ocen Honda Accord VII Sedan (299) - Całokształt

Na liście zabraknie 179 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert Pacyniak
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
fatalne serwisy Hondy w Polsce to jest dramat. .... Jak będę miał kiedyś czas to napiszę książkę o serwisach i o sposobie traktowania klientów w centrali Hondy . Jeden dobry serwis jest w Warszawie Auto Plaza ale tam taksuja ceną jak w berlinie .Wiadomo hostessy do kawy oraz do pokazywanie auta kosztują. Ogólnie poziom salonów 3+.
~gryfit -szczecin
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Osobiscie nie kupilbym tego samochodu jest bardzo drogi a tylko przecietny w klasie- sa lepsze. .Polecam znacznie tansze Mondeo chociaz tam znowu klopoty z rdza. To samochod firmowy ale jezdze tylko ja wiec go oszczedzam .Wczesniej mialem Mercedesa Cklasa i Audi A4 to zdecydowanie leszpe samochody ale tez drozsze.
~Tarik
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
nieźle całość, ale za tą kasę brak komputera pokładowego a to przeciez parę groszy, xenony też powinny byc za niewielką opłata, w zasadzie za wszystko trzeba dopłacić, chyba ze kupujesz wersję za 120-130 tys, ale za te pieniądze to juz kupiłbym inny samochód. Jestem zadowolony, ale... mam uczucie niedosytu jesli chodzi o wyposażenie
~ttu@gazeta.pl
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jest (jak dotąd) bardzo dobrze. Rzeczy, które chciałbym w tym samochodzie zmienić to drobiazgi i można je policzyć na palcach jednej ręki. Muszę też podkreślić aspekt wizualny - moim zdaniem nowy Accord jest także wzrokowo atrakcyjnym samochodem. Podsumowując - ten samochód dostarcza satysfakcji wszystkim zmysłom.
~hacura@wp.pl
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jak na japończyka to się czepiam, bo denerwują mnie pierdoły, Ale jak słyszę od gostka z audi że drobiazgiem jest zepsute sterowanie klimą, albo od właściciela leganzy że drobną usterką są powykrzywiane zawory po urwaniu kilku blaszek, albo w dwumiesięcznym mondeo rozjechana geometria to też musze sie do czegoś przyczepić!
~ts
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Super. Totalna niezawodność. Bez przesytu elektroniką i bajerami, ale co potrzeba to jest. Przy tym, choć to kwestia gustu, auto ładne i niestarzejący się wygląd. Nieduża masa i dobra aerodynamika pozwalają jeździć odczuwalnie szybciej niż podobne auta tej klasy. 220 km/h (Niemcy) nie stanowi problemu.
~Ella
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Wersja EXL- wyposazona jest we wszelkie mozliwe bajery jak podgrzewane siedzenia, skora, navigation system itd. itd. Autko nie do zniszczenia. To jest moja druga Honda, pierwsza oddalam jak miala 8 lat i procz zmiany oleju, opon i beznyny, te marki samochodow nie potrzebuja napraw.
~Tomasz
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
po przejechaniu w 3,5 roku 170 000 km chyba już mogę powiedzieć,jest ok , trochę za twarda jak na polskie drogi , ale w prowadzeniu,na zakrętach nie ma porównania (jeździlem Passatem,BMW 320,C klassa),gdyby była troszeczkę większa !! Podobno nowy model już jest większy,nie wiem , ale sprawdzę.
~mcwikiewicz@hotmail.com
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Accord na rynek europejski to w rzeczywistosci Acura TSX z mnniejszym silnikiem i bez skory. To co jezdzi w USA jako "honda accord" to w rzeczywistosci "honda inspire". W USA porownuje accorda (czyli acure tsx) we wszystkich testach z BMW3 i lexusem IS i accord wypada w nich bardzo dobrze.

Usterki Honda Accord VII

Honda Accord VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Hubi
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Ciut więcej miejsca na nogi dla pasażerów, mam 189 cm wzrostu i jeśli odsunę fotel na maksa, to osoba siedząca za mną (o ile ma powyżej 175 cm) ma mało miejsca. Wentylacja nie zawsze skutecznie działa, 5 osób dorosłych prze deszczowej pogodzie i ... nie radzi sobie z odparowaniem wilgoci.
Honda Accord VII Sedan