Lista ocen Honda Accord VII Sedan (299) - Całokształt

Na liście zabraknie 179 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaa77@interia.eu
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
auto komfortowe ,dobrze sie prowadzi ,silne ,daje frajde z zjazdy ale tylko wtedy gdy jezdzi a niestety to auto z silnikiem diesla bardzo czesto nie jezdzi.awaria,awaria i jeszcze raz awaria ,problem za problememem ,naprawy przewyzszyly wartosc auta a samo auto zostalo dawca czesci do takich samych zlomow jak ono samo . LUDZIE NIGDY NIE KUPUJCIE HONDY W DIZLU TO POPROSTU PORAZKA
~Tomek
Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW
całokształt autka jak najbardziej na +, polecam z czystym sumieniem, warto troszeczke więcej zapłacić za zadbany egzemplarz niż kupić padaczkę i ją reanimować. autko śmiga aż miło, żadnych usterek nie zanotowałem przez rok jeżdżenia i 40tyś przebiegu rocznego. ogólnie można ściągnąć sobie instrukcję obsługi i w rzeczywistości jest jak w niej pisze- spalanie osiągi itd.
~tzaw
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Generalnie auto się spisuje. Po przesiadce z Peugeota 307 - z którym notorycznie lądowałem w serwisie - mam mnóstwo czasu który poświęcam na wszystko tylko nie na serwis auta. Koszty utrzymania w porównaniu z moim poprzednim autem - na tym samym poziomie (nie licząc mojego czasu). Jak bym zmieniał Accorda - to na autko z napędem na obie osie i chyba Meryna E klasa.
~radeq8
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Auto dobre choć wykonanie wnętrza dość kiepskie, słabo spasowane elementy wykończenia. Zbyt głośne zawieszenie, wiadomo na naszych drogach musi ciężko pracować. Za to trzymanie w zakrętach super z załączoną kontrolą trakcji VSA. Silnik klasa mimo usterki wtrysków, nie wiadomo czy to nie problem paliwa choć lałem BP Ultimate diesel. I tak bym go kupił ponownie KLASA!!!
~Jan
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z wyboru Hondy Accord Sport GT. Przy zakupie długo się zastanawiałe nad kupnem tego auta, ponieważ w grę wchodziły: VW Passat, Toyota Awensis oraz wchodząca nowa wersja Forda Mondeo. Po jazdach próbnych proponowanych przez salony sprzedaży powyższych marek, podjąlem decyzję o wyborze Hondy Accord w tej wersji, ponieważ spełniła moje oczekiwania.
~mario.mmz
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Nie ukrywam, że jest to moja subiektywna ocena. W 2008 zastanawiałem się nad zakupem używanego 3-letniego auta w cenie do 50 tys. PLN spośród: VW Passat, Opel Vectra i Toyota Avensis. No i Accord, którego sylwetka (dla mnie) jest najładniejsza. Decyzję podjąłem po przejechaniu się (w niektórych przypadkach nawet kilkukrotnie) autami wszystkimi ww marek. Zakupu nie żałuję.
~Dariusz Świst,Włocławek, 45 lat, prawo jazdy od 1980r, jeżdże stale od 1990r, przejechałem tylko 350.000. km, to moje dopiero 6 auto, jeżdżę 15.000 km rocznie, zapłaciłem ok. 20 mandatów, miałem 1 crash-test, nigdy nie pozwoliłem odebrać sobie prawa jazdy
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
-----W WERSJI EXECUTIV 2.0 ---- -brak komputera pokładowego! -źle wyskalowana głośność radia, -czujnik deszczu wycieraczkek do d...py! -elektryczne fotele (???) po co?! -źle wygłuszone nadkola, -zawiasy w bagażniku - błąd! -brak telaskopów maski silnika, -brak listew bocznych na drzwiach, -brak listew na zderzakach, ---RESZTA O.K. !!! ---
~tornado77@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
To juz nie jest ta Honda ktora znam od kilkunastu lat (mialem ponad 10 modeli), sprzedaje sie glownie dzieki marce, wyposazenie slabe w porownaniu do rywali i trendow na rynku. No i te usterki.. w ciagu 10 m-cy : kilka wizyt w sprawie silnika, do wymiany dwa reflektory, programowanie komputera, luzujacy sie reczny itd... naprawde to chyba juz moja ostatnia honda Accord....
~Janusz, Zumek1@interia.pl (chętnie wymienię spostrzeżenia z innymi użytkownikami tego modelu .
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Mój ACCORD jest w kolorze Indygo, naprawdę coś pięknego, ale uwaga jest to lakier niebywale wymagający!! Idąc za radą prawdziwych ekspertów od mycia ręcznego (mycie tylko odpowiednimi szczotkami-zero gąbek!Wrocław,ul.Szybowcowa-za Biedronką-szczerze polecam!) woskuję go dość często gdyż to ,mam nadzieję,pozwoli zachować lakier na tym poziomie na jakim jest teraz.

Usterki Honda Accord VII

Honda Accord VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jaśku..
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Wybierałem auto pomiędzy Hondą, Mazda, Nissanem ,jeżeli szukasz auta niezawodnego to tylko Japończyk, Mazda i Nissan odpadły za wykonanie oraz ich tandetne plastiki.Na dodatek samochód nie traci na wartości jak popularne Leguny, nie ma problemów z jego elektryką, silnikiem, jednym słowem z niczym (patrz - autorentgen) !! Szczerze polecam !!
Honda Accord VII Sedan