Lista ocen Honda Accord VIII (31)

~Piotr
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Bardzo jestem zadowolony. Trochę brakuje mi efektu turbo. Ale za to jest szczypta finezji, pełen komfort, super prowadzenie. Z czystym sumieniem mogę polecić dla osób poszukujących kompromisu pomiędzy dobrymi osiągami a komfortem i reprezentacyjną funkcją samochodu, dla ludzi, którzy mają świadomość, że 200 koni musi coś jeść :)
~ErykF1
Kombi 2.4 VTEC 201KM 148kW
Jest to moja kolejna Honda Ale pierwsze robiona w japonii (miałem civiki ale angole ) Różnicę widać gołym okiem . Jedyny minus jak na kombi to mały bagażnik , aczkolwiek kupowałem ją świadomie bo nie wożę pralek dwa razy w tygodniu , tylko jadę z rodziną np. na łikend na działkę i do czegoś takiego jest świetna.
~AntoniPsaGoni
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Nie żałuje. W tej klasie - za te pieniądze (140 000 zł) nic lepszego nie ma. Rozważałem: Nowe Mondeo 220, Lagunę, C5 i Passata. Mondeo nowe jest brzydkie i w środku tandetne, Laguna była jakaś taka tania, C5 wygląda średnio a Passatem jeżdżą wszyscy wokół. A Accord z dwoma rurami wygląda ciągle atrakcyjnie.
~Tomek M.
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Jestem mega zadowolony z wyboru. Silnik, prowadzenie i ogólne czucie auta na duży + . Choć przed kupnem próbowałem też VII gen. Accorda 2.4 i muszę przyznać że ten na początku odpadł. Myślałem, że motor już jest zajechany, koni z 60 padło ;) Teraz wiem, że to zmieniona konstrukcja silnika iVtec ciągnie jednostajnie i nie ma takiego kopa jak w poprzedniej gen. gdy załączy vtec. Teraz z każdym kolejnym tys. km jest tylko lepiej i lepiej. A w...
~remarkus@wp.pl
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
doskonałe auto, limuzyna z akcentami sportowymi, należy podkreślić, że jednak limuzyna, wygląd zewnętrzny jaki jest każdy widzi, wnętrze jak u hondy - czarne, za to bardzo dobra jakość wykonania, nic nie skrzypi, nie trzeszczy ani nie piszczy,
~Janusz
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Naprawdę dobrze, może brakuje turbo ale wiadomo to Honda. Ktoś wyżej pisze, że nie widzi różnicy pomiędzy pojemnością 2.0 a 2.4 (zapewniam że jest ogromna różnica i kolega nie jeździł chyba słabszą wersją). Powyżej 6tys obrotów silnik wydaje odgłos startującego odrzutowca :):):) (Silnik)
~cegła
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Im dłużej jeżdżę tym bardziej podoba mi się to auto. Zero awarii, duży komfort, silnik doskonale dopasowany do masy samochodu. Wyposażenie na wysokim poziomie, wszystko to co potrzebne i do tego działa bez zarzutu. Nawet czujnik deszczu.
~Krzysiek
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Zalety - mocny silnik, niezła skrzynia biegów, niezłą frajdą jest jazda na sekwencji, ale to niekonieczne. Dużo miejsca z przodu, z tyłu już gorzej - wystarczy, ale konkurencja jest lepsza. Zawieszenie wersji przed FL i modernizacją jest znakomite do szybkiej jazdy po dobrych drogach, ale na naszych lokalnych wybojach już gorzej, dosyć twarde, poza tym trzeba bardzo uważać na koleiny. Mogę potwierdzić wymieniane w innych opiniach wady -... (Silnik)
~Tomasz
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Auto aspirujące do klasy premium , najsłabszy element to wyciszenie wnętrza. Absolutnie premium wykończenie wnętrza (skóra także na drzwiach , imitacja tytanu i lakieru fortepianowego , różne faktury plastików)- za takie coś w np. audi należy sporo dopłacić.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VIII
9,2
11,3
~krzysiek
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
mam doświadczenie z różnymi markami ale honda kupiona przez przypadek okazała się autem wręcz doskonałym