Lista ocen Honda Accord VIII (179) - Widoczność

Na liście zabraknie 103 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cegła
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Trochę za szerokie słupki przednie. Wsteczna kamera i automatycznie opuszczające się prawe lusterko ułatwiają manewry na wstecznym.
~użytkownik
Coupe 2.4 188KM 138kW
Widoczność bez zarzutu. Duże lusterka boczne, duża tylna szyba, kamera cofania. Ogólnie widoczność bdb.
~Jarek
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Widzę wszystko wystarczająco, więc nie za bardzo wiem za co miałbym odjąć jakikolwiek punkt.
~Fus
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Widoczność do przodu bardzo dobra, do tyłu kiepska. Trzeba umieć korzystać z lusterek podczas cofania.
~Milynormalkrak
Sedan 2.2 i-DTEC 180KM 132kW
cofanie troche utrudnione. DLa mnie doswiadczonych kierowcow obowiazkowo czujniki parkowania
~Wiktor
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
nie jestem przyzwyczajony do sedana więc mam problemy z cofaniem słupek tylni ogranicza widoczność
~Tomek77
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie ma się do czego przyczepić. Poza tym mam z przodu i tyłu czujniki parkowania. Lusterka boczne są OK.
~Adam
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Bez czujników parkowania ani rusz , chyba że podkręcisz fotel kierowcy na maxa do góry to coś tam widać.
~Piotr
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Szalu nie ma, to zdecydowanie nie jest auto do jazdy po kretych i ciasnych uliczkach.
~Paweł
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Bez dodatkowych systemów dobrze ale z czujnikami, kamerą i dużymi lusterkami bardzo dobrze, może nawet super