Lista ocen Honda Accord VIII (179) - Widoczność

Na liście zabraknie 103 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tom525@wp.pl
Sedan 2.4i 190KM 140kW
czujniki parkowania są z tyłu i z przodu. czasem się przydają - ja cofam i manewruję na lusterka więc nie mam problemu. Widoczność dookoła samochodu - dla mnie jak najbardziej wystarczająca. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić!
~Witold
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Mam trochę zastrzeżeń szczególnie w czasie cofania ,mam czujniki parkowania,są bardzo przydatne,lecz już raz przytarłem tylny zderzak , w poprzednim accordzie też i w tym samym miejscu,i też w czasie cofania-hmm, coś w tym jest
~Tomek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Bardzo dobra, widać dokładnie tyle ile potrzeba, z zewnątrz widać tylko głowę kierowcy, na przedniej szybie u góry przyciemniany pas świetnie tłumi promienie słoneczne podczas jazdy "pod słońce".
~Piter36
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Akurat w mojej Halinie posiadam czujniki przód, tył. Bez nich mógłbym mieć problem na początku użytkowania, teraz już się przyzwyczaiłem. Słupki przednie dość grube (uwaga na pieszych).
~mkas
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
niestety jest to mankament hondy, słaba widoczność do tyłu, ale mnie akurat to jakoś bardzo nie przeszkadza. Idealnym rozwiązaniem byłaby kamera cofanie, ale niestety honda jej nie ma ;)
~MateuszL
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Mimo braku kamery cofania, widoczność jest bardzo dobra. A dzięki czujnikom parkowania nie ma kłopotów z parkowaniem w ciasnych miejscach. Słupki boczne nie zasłaniają widoku, a lusterka są duże.
~Maczo
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Jak dla mnie spoko. Lusterka sa dosc duze w przeciwienstwie do tylnej szyby, ale tragedii nie ma. Dodatkowo czujniki cofania sa bardzo pomocne wiec nie ma wiekszych problemow z manewrowaniem
~guzmen
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
do przodu i na boki dobrze,uwaga na szerokie słupki przednie,do tyłu trochę gorzej, ale duże lusterka pomagają, seryjne czujniki parkowania bardzo przydatne,samochód należy do najszerszych w klasie
~Grzesiek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Do przodu widoczność super, choć jeszcze nie przyzwyczaiłem się do długości maski. Do tyłu jak się jedzie jest ok, z cofaniem nie jest już tak super. Czujniki parkowania to jednak konieczność.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VIII
9,2
11,3
~pepe
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
do przydu ok ale z czujnikami. Do tyłu słabiutko poprawiają czujniki i duże lusterka (z ruchomym prawym). Trzeba uwarzać wycofując z za samochodu na ulice - nic nie widać - sidzi się niziutko.